Jak sprawdzić sposób używania samochodu?
ID: 243371

Witam. Poszukuję narzędzia do monitorowania korzystania z samochodów. Przy czym nie zależy mi na GPSie ( choć nie będzie przeszkadzał) - zależy mi na jakimś mechanizmie sprawdzającym częstość hamowania, prędkość, zużycie paliwa itd.

Czy coś polecicie?

REKLAMA

Posty (3)

AdamGra
2019-06-14 13:35:53
jak w temacie...
AdamGra
2019-06-14 13:37:20
Jeszcze dodam - wiem, że jest bardzo dużo oprogramowania mającego między innymi usługę "ecodriving", ale chciałbym zapytać o Wasz opinie o tym - na forum większość postów to reklamy przedstawicieli handlowych.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.205.176.85

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce