Jedzie TIR z otwartymi drzwiami !
ID: 240324

odjechał z pod rampy nie zamknął

~etransport.pl

Wątek dotyczy tego video

Posty (3)

~Gggg
2019-02-21 16:11:45
Nic nie widać
~Bonzo
2019-02-21 16:32:07
Filmująca * dała kolesiowi z ciężarówki jakieś znaki świetlne ewentualnie później dźwiękowe? Sam kiedyś zapomniałem zakmnac prawą połówkę drzwi naczepy. Wyjeżdżająciowi z zakładu często na bramie trzeba pokazać zawartość naczepy, ja raz zagadałem się z cieciem i zapomniałem zamość. Z 2km później dogonił mnie bus, zaczął trąbić wtedy zajarzylem że chodzi o drzwi. Półbiedy z prawej. Zresztą na filmie wydaje się że drzwi są zabezpieczone, co najwyżej ładunek może wypaść.
~LLU
2019-02-21 19:57:00
kiedys to zobaczylem, kolega nie reagowal na swiatla ani sygnal. wyprzedzilem go i delikatnie wychamowalem. serdecznie podziekowal
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.229.76.193

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce