Normy redukcji emisji CO2 nie powinny zmuszać przedsiębiorców do nieopłacalnych inwestycji
ID: 240281

Wraz z rozpoczęciem ostatniego etapu negocjacji trójstronnych na temat standardów emisji CO2 dla ciężarówek, warto pamiętać, że europejskie ambicje w zakresie polityki środowiskowej należy kształtować z uwzględnieniem rzeczywistych warunków prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze zdominowanym przez małe firmy z bardzo niską marżą zysku.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (1)

btk
2019-02-16 10:05:34
Jako że pocztałem trochę o CO2 to okazuje się ze bez niego nie ma wymiany w organiźmie z tlenem czyli tłumacząc na język transportowy żeby jedno auto rozładować to drugie musi podjechać z windą i rozładować
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.0.181

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce