Wzmożone kontrole trzeźwości w całej Europie
ID: 238473

Od 10 do 16 grudnia br. prowadzone będą, jednocześnie w 25 krajach europejskich za pośrednictwem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego (TISPOL), kampanie na temat ryzyka używania narkotyków i substancji psychoaktywnych podczas jazdy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (4)

~Edek z krainy kredek
2018-12-10 21:30:17
Bardzo dobry pomysł. Błędem jest informowanie o tym w mediach. Takie akcje powinny być robione z "zaskoczenia". Patologie na drogach należy tępic sprawnie i po cichu.

1

MagnusSE75
2018-12-13 15:23:24
Niekoniecznie z zaskoczenia. Celem tego typu akcji jest prewencja i uświadamianie. Nie każde państwo w Europie jest policyjne i nie w każdym państwie w Europie policja działa jak gestapo. Ale widzę wyraźnie, że w Polsce się do tego przyzwyczailiście.
~tago
2018-12-13 16:48:55
Mam pytanie. A co policjanci do tej pory na co dzień robili? ! Czyżby każdy mógł jeździć naćpany i nabrany? ! Zawsze byłem przeciwnikiem idiotycznych akcji - dla ścisłości w każdej dziedzinie życia i gospodarki.
~zcx
2018-12-13 16:52:13
Policjant przy badaniu kierowcy powinien najpierw sam dmuchać.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.229.126.29

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce