REKLAMA

No i by było jak w Oszukać Przeznaczenie
ID: 235336

Małopolscy inspektorzy podczas powrotu z czynności służbowych zatrzymali pojazd, jadący po Zakopiance, który przewoził drewno niewłaściwie zabezpieczone.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (4)

~kierowca
2018-08-13 21:16:56
Jestem za tym, żeby takich szefów karać i to sowicie, nie umiesz prowadzić biznesu uczciwie płać i tyle.
~MORUSEK
2018-08-14 05:43:00
Popieram
~Timo
2018-08-14 07:41:57
Zabierać Licencje
~Tołdi
2018-08-14 08:31:07
Kto w ogóle projektuje i produkuje tego typu zabudowy pod transport drewna??? Pasami nijak tego nie zabezpieczysz, łańcuchami także! Dla mnie zabudowa do transportu drewna to zabudowa z kłonicami, ale wtedy... no właśnie - wtedy załadujemy dużo mniej kubików, bo ładuje się bale po długości a nie w poprzek zabudowy! Ale przecież na przeciw potrzebom polskiego dziada wyjdzie każda firma nadwoziowa, byle tylko zarobić i potem mamy takie kwiatki. Dlaczego jak widzimy dalekodystansowy zestaw, np. c. s. + naczepa wiozący drewno, to tylko i wyłącznie w wersji kłonicowej? Ano dlatego, że na zachodzie czy gdziekolwiek poza granicami Polski, mandat i przeładunek pewny! A po kraju lata się jak na załączonym obrazku...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.174.43.27

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce