REKLAMA

2000 zł kary dla kierowcy za międzynarodową grę w dwie karty
ID: 235331

Chytry plan fałszowania czasu pracy za pomocą używania dwóch różnych kart przez białoruskiego kierowcę spalił na panewce, a to wyniku kontroli drogowej przeprowadzonej przez podkarpackich inspektorów ITD. Kierowca z Białorusi w momencie przepracowania dopuszczalnych norm związanych z prowadzeniem pojazdu używał karty kierowcy, której właścicielem był obywatel Rosji.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (1)

~kierowca
2018-08-13 21:20:03
Zbyt niska kara, to nie kierowca, prawdziwy kierowca ma szacunek do swojej pracy, ten to "dziadkierowca" psuje pracę tym normalnym i ich dobre imię. Takich ludzi trzeba eliminować z tego zawodu, bo nic sobą nie reprezentują.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.211.135.32

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce