Delta Kurier zwija biznes. Pracownicy boją się o zaległe wypłaty, a klienci o paczki
ID: 229403

Firma o zakończeniu działalności poinformowała w poprzedni poniedziałek. Od tego czasu pracownicy, współpracownicy i klienci czekają na swoje pieniądze i przesyłki. Nie wiedzą, czy je w ogóle dostaną. Jeden z pracowników po telefonach z pogróżkami zaczyna się też bać o własne bezpieczeństwo.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (2)

~Miro
2018-02-21 21:31:54
Brak komentarzy?
ese
2018-02-22 09:33:28
Pewnie z zachwytu i radości! Bo, wedle powszechnej opinii, plajta/zamknięcie /likwidacja firmy (głównie, czy wyłącznie z transportem mającej związek) bardzo na korzyść kierowców działa
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.92.150.98

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce