Nowa unijna dyrektywa obciąży pracodawców
ID: 229278

Zastrzeżenia budzi wprowadzenie unijnej definicji pracownika i pracodawcy, rozszerzenie zakresu informacji przekazywanych pracownikom, zastosowanie dodatkowych sankcji w przypadku niedopełnienia obowiązków informacyjnych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (8)

~pracownik
2018-02-16 14:36:28
Jak zawsze dyrektywy służą przeciętnemu obywatelowi, bo w kraju nie widzą takiej potrzeb. I jakoś polskie firmy szybciej się rozwijają mimo dyrektyw. Szczególnie sektor transportowy.

1

~Yaco
2018-02-17 16:07:43
Co ty tam bredzisz. Polska w kwestii płac nigdy nie respektuje zaleceń tak samo naciski na oś tam gdzie można pobrać podatek a lepiej nie dać zarobić. Najpierw korzystają z lewych kwitów korporacje po 200 aut to kasy nie dostanie pracownik tylko zaoszczędzi pracodawca a za tą falą idą prywaciarze sępi duch. Obie frakcje mają korzyść bo moloch poleasingu do żyda sprzeda furę a żydek będzie kręcił bo są tacy co się dają. Lecz to i tak nieuchronne bo pogłębiać się będzie brak rąk do pracy. Więc czy to zrobi teraz czy później dyrektywa nie ma znaczenia bo idzie fala braków a jak już trzeba jechać to za uczciwe świadczenia. Zostaną tylko normalni. Pracodawca też ryzykuje inwestując ale normalny dorobi się ale będzie trwać ciut dłużej nie mniej będzie miał stałych pracowników a dziady kombinują bo trzeba na 3 wycieczki do Tajlandii i kupić nową bmk za cenę ciągnika na wczoraj i co 2 lata nówkę. To normalnemu styka tak na 5 lat ale biznes się będzie kręcił to BMW- Będzie Miał Wydatki na Paliwo

1

~Ł ysy
2018-03-18 08:25:03
Właśnie wypaliłem kolejny tłumik w swojej renacie.
~gość
2018-03-18 10:22:00
"bmw w cenie ciągnika" a wiesz ile kosztuje dobry ciągnik?
~Ordynator ku-ku
2018-03-18 12:13:06
Lać kurna a potem zaorać i posadzić zioło!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.92.190.11

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce