REKLAMA

Firma kurierska znika z rynku. Pracownicy zaskoczeni, klienci bez przesyłek i pieniędzy
ID: 229161

Delta Kurier o zakończeniu działalności poinformowała swoich pracowników i klientów w poniedziałek po południu lakonicznym, jednozdaniowym mailem. Od tej chwili do 35 oddziałów firmy bez przerwy dzwonią klienci i podwykonawcy z pytaniami o pieniądze i przesyłki. Zarząd firmy jednak cały czas milczy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (7)

~Ben
2018-02-13 21:07:22
I co to będzie tylu kierowców straci pracę, ojejku tragedia!

-1

g-a
2018-02-13 21:21:43
No co Ty gościu? Nie wiesz że "im więcej dziadów padnie tym dla kierowców lepiej"? Przynajmniej tak na Garbsenie nauczają.

2

jajakobyly
2018-02-15 01:08:23
Ben - z czego się cieszysz przygłupie? Że ktoś stracił robotę? Że ktoś wtopił kasę?
Dla takich firemek kurierskich nie jeżdżą potentaci z rynku. Jeżdżą dla nich firmy mające (góra) kilka aut, a bardzo często jedno. Niewypłacalność takiej firmy (uduś się) powoduje upadki tych, którzy dla nich pracowali. To nie tylko przewoźnicy, ale też właściciele magazynów, kierowcy (właściciele) busów i nadawcy przesyłek.
Nie ma takiej obietnicy, która sprawiłaby żebym podjął współprace z takim czymś. Mam dwa doświadczenia, trzeci raz już bym się nie dał.
Firma WAB Przesyłki Kurierskie Spółka z o. o. założona przez oszustów. Bazyli Piwnik (prezes) i Franciszek Kujawski (dyrektor), adres Warszawa ul. Kwatery Głównej.
Te padalce w 2001 roku wydymali nas na około 3 miliony złotych (w tym mnie na prawie 40 tys. zł). Rok później trafiłem na ich naśladowcę. Henryk Suchecki, firma WOTA z Grodziska Mazowieckiego, ul. G. Narutowicza 20. Ten był skromniejszy, wyłupał mnie na niespełna 10 tys. zł. Zajęło mu to 8 dni.

Moja rada dla nadawców przesyłek. Tanio można wysłać. Czy towar dotrze, czy kasa z pobrania znajdzie się na waszym koncie? To już mnie pewne. Lepiej wybrać firmy droższe, ale o dobrej reputacji. Rada dla potencjalnych współpracowników? Myśleć, myśleć i... myśleć. Im piękniej to wygląda, tym większa szansa że yebnie, a wy zostaniecie z... dziurą budżetową.

2

~Fachman
2018-03-18 08:58:03
Trzeba być skończonym idiota żeby się cieszyć że ktoś straci prace

1

~gość
2018-03-18 10:15:21
To takich idiotów jest tu duzo, a własciwie są w przeważającej większości
~gość
2018-03-18 10:24:05
Może odezwą się te bezrobotne ku*delki
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.198.52.82

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce