Szkoda całkowita a niskie odszkodowanie Lublin
ID: 226562

Dzień doberek. Problem mam następujący - po udziale w wypadku samochodowym rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą. Trzyletnie auto szlag trafił, a wypadek nie z mojej winy kompletnie. Ubezpieczyciel wyjechał z wypłatą jakiejś marnej jałmużny, oczywiście wystąpiłem z odwołaniem ale idą w zaparte. Znacie jakąś firmę która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowania? Ale takiej żeby z pompą weszła w temat, a nie próbowała układać się z ubezpieczycielem. Szukam firmy na miejscu.

~Michalski
*.play-internet.pl

Posty (10)

~Michalski
2017-12-07 16:06:09
jak w temacie...
~baloon
2017-12-08 10:18:15
"z pompą" to ci każdy zadeklaruje bo wypada to korzystnie. ale słusznie zwróciłeś uwagę na to układanie się, słyszałem, że większość właśnie idzie na ugodę i ma w głębokim poważaniu roszczenia klienta ściemniając, że się nie da więcej wygrzebać. nie wiem tylko na jakiej zasadzie można rozróżnić jaka firma jak postepuje poza tym, że po prostu ktoś wcześniej korzystał i się wypowie z własnego doświadczenia.
~Ł ysy
2017-12-08 15:00:32
Michalski. Przerabiałem też ten temat. Busiarz zasnął za kierownicą i uderzył w naszą furę, która poszła do rowu. Z ciągnika szrot, z naczepy szrot.
Nie korzystaj ze specjalistów, firm zajmujących się ściąganiem odszkodowań. Oni wypracują sobie dobrą prowizję, ty dostaniesz ochłapy. Sam działaj, wyjdziesz lepiej. Czas działa na twoją korzyść.
~Ł ysy
2017-12-08 15:01:40
Niestety, walczyć musisz w sądzie. Innej drogi nie ma.

-1

~Kromka Chleba
2017-12-11 16:20:06
Rozróżnić można bardzo prosto, mianowicie jak sobie wynajmiesz ludzia z kancelarii odszkodowawczej to będziesz miał meksyk na 95% i prawdopodobnie nawet się nie połapiesz jak Cię pięknie wymydlą ; ) Jeśli już korzystać z pomocy osób trzecich a w Twoim przypadku prawdopodobnie nie obędzie się bez tego, to z pomocy prawdziwych adwokatów, bo oni mogą występować przed sądem w Twojej sprawie jeśli okaże się, że ubezpieczyciel to krętacz.
~skorek
2017-12-11 21:50:04
Osobiście, skoro już o Lublin chodzi to w batalii z ubezpieczycielem pomógł mi bardzo zaangażowany w sprawę pan stąd www. cru. pl. Rzeczywiście sprawa trafiła pod młotek ale wszystko na moją korzyść, wystarczy że przygotowałem dokumenty wszystkie jakie nagromadziłem ws auta i własnego pobytu w szpitalu, lekarzy itd resztę już zrobił ten radca, oni wiedzą jak postępować w takich sprawach i nie pozwalają się nabić w butelkę, co mi bardzo zgrabnie wytłumaczono. Te niby kancelarie odszkodowawcze nie zatrudniają prawników tylko zwykłych ludzi jak Ty czy ja, a później tylko podpisują ugody z ubezpieczycielem. Człowiek myśli że wydarli dla niego więcej kasy a w rzeczywistości to często ułamek tego, co naprawdę mógłby dostać.
~Szybki117
2017-12-12 11:14:42
A zauważyłeś jaka jest różnica w cenniku? Aż się śmiać chce, oni chyba żerują na tym, że się w społeczeństwie utarło, że adwokat to droga sprawa. A tak naprawdę to adwokat ma przejrzysty cennik z góry ustalony a ma uprawnienia do reprezentowania przed sądem, a te wywłoki ze mnie ściągnęły PROCENT od uzyskanego odszkodowania i to niemały...
~Dariusz123
2018-01-29 09:20:21
Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus. Zaproponowali dodatkowe pieniadze, które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały. Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879 :D
~Ecek
2018-02-08 16:12:26
Na początek zawsze proponują 25% odszkodowania więc warto powalczyć
~abc
2018-02-08 17:05:17
jeden sie odwóła a inny nie... i tak maja do przodu. na tym jada, cyt agenta ubezpieczeniowego
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.159.94.253

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce