REKLAMA

20 faktów na 20-lecie Gannet Guard Systems
ID: 225746

Okrągła rocznica zachęciła nas do zerknięcia za siebie i stworzenia listy 20 ciekawostek związanych z usługami monitoringu, namierzaniem pojazdów i działalnością firmy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

~Pasmanto
2017-11-21 10:51:04
A tutaj trochę faktów, które demaskują tych oszusów z Ganneta:
://motofil m. pl/2017/03/zabezpiec zyles-samochod-lepie j-zajrzyj-do-regulam inu/
://premiummoto . pl/lokalizwoanie-poj azdu-porownanie-syst emow-spotguard-z-gan track/
~wypozyczalnia24. net
2018-02-11 11:49:31
Odradzam WSZYSTKIM TEN SYSTEM!! Proszę zapoznać się z artykułem poniżej!
://motofil m. pl/... /zabezpieczyles-samo chod-lepiej... /

Dodatkowo mamy w Gannet Guard Systems S. A.. systemy radiowe i podczas kradzieży firma KOMPLETNIE dała CIAŁA! po 1 zakończyli poszukiwania po 1 dniu (oczywiście nie znajdując samochodu), po 2 firma nie chce brać odpowiedzialności za swoje błędów i brak profesjonalnego podejścia do klienta, dzisiaj dostaliśmy decyzję negatywną w sprawie złożonej reklamacji - uzasadnienie? Firma Gannet Guard Systems S. A. nie widzi swojego błędu w tym, że przez święta nie były prowadzone poszukiwania skradzionego samochodu ze względu na brak ludzi. Kontakt przed zakupem produktu super jednak jak tylko sprzedali nadajniki nagle cisza nic się nie dzieje! NAPRAWDĘ SZKODA PIENIĄŻKÓW! Naszym zdaniem zwykły GPS za 30 zł jest dużo lepszy!
~Pasmanto
2018-02-13 09:11:31
Nie od dziś wiadomo, że Gannet oszukuje klientów. Te ich niby radiowe urządzenie to zwykły GPS, który można kupić za 30 zł u Chińczyków.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.224.103.239

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce