Zmiany w licencji międzynarodowej
ID: 224226

Witam,

Mam prośbę o pomoc:
Firma posiada dwa samochody ciężarowe, jeden z nich sprzedaje i w zamian kupuje nowy.
Wypis z licencji ze sprzedawanego samochodu można użytkować w nowym, ale czy należy to jakoś zgłosić? Czy jeżeli w wykazie samochodów ciężarowych nie uwzględnie sprzedawanego samochodu a wpiszę tylko aktualnie posiadany i nowo nabyty to będzie to odpowiednie zgłoszenie dotyczące sprzedaży starego auta i nabycia nowego? Czy jednak powinienem uwzględnić wszystkie trzy pojazdy i opisać w punkcie 10., który pojazd jest wycofany z licencji a który nowo nabyty?
Co do pojazdu, który pozostaje w firmie, zostały zmienione jego numery rejestracyjne. Czy wszystkie zmiany można uwzględnićw jednym wniosku i wykazie?
Ostatni mój problem: Do firmy dołączony zostanie wóz ascenizacyjny, który będzie wywoził nieczystości płynne w promieniu 200km od siedziby firmy. Czasami będzie on wypożyczany dla zaprzyjaźnionej firmy, czy jego też należy zgłosić do licencji międzynarodowej czy do krajowej czy w ogóle nie trzeba go zgłaszać? Przepraszam, ale jestem nowy w branży i jestem na etapie przebranżawiania się, liczę na pomoc. Dziękuję.

Posty (4)

Jakub_ch
2017-10-18 10:16:28
jak w temacie...
~robert2
2017-10-18 13:35:56
Chlopie wyrabiajac licencje musiales posiadac lub zatrudnic kogos posiadajacego certyfikat CPC wiec prowadzac firme tak proste rzeczy powinien wiedziec posiadacz licencji porazka kolejny nie majacy pojecia o transporcie
~kasia
2017-10-18 15:57:59
Piszesz podanie o zmiane danych auta w wypisie do licencji i tyle.
Jakub_ch
2017-10-20 13:41:15
Po co mam pisać o zmianę danych w wypisie do licencji? Przecież wypis z licencji nie jest przypisany do konkretnego auta. Muszę tylko zgłosić zmianę w licencji, czyli wymianę starego pojazdu na nowy a potem wypis z licencji przełożyć ze starego pojazdu do nowego.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.80.123.20

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce