Firma Wahr
ID: 224207

Koledzy proszę o info jak praca na cysternach wygląda i zarobki. Warto przyjść czy nie???

~Hoss Boss
*.centertel.pl

Posty (2)

~Hoss Boss
2017-10-18 04:34:57
jak w temacie...
~janurek
2018-02-13 13:33:34
praca po około 300godz miesięcznie. za te godziny masz około 2500 euro. to wszystko. gonitwa stres i pogarda, to na porządku dziennym.
karol sieger ściąga dla firmy WAHR kierowców z polski, bo żaden niemiec za takie pieniądze nie chce tam robić. konkurencja w branży paliwowej oferuje 4 euro wiecej za godz.
w firmie Wahr pracują w 95% rosjanie i polacy. jesli chesz pracować i mieć czas na normalne życie i jeśli chcesz mieć godziwe wynagrodzenie za swoją pracę, to w tej firmie tego nie znajdziesz.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.81.183.183

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce