Jechał bez karty kierowcy
ID: 223973

W związku z ujawnionymi naruszeniami podczas tej kontroli, wobec przedsiębiorcy wykonującego przedmiotowy przewóz drogowy, wszczęto postępowanie w sprawie nałożenia kary pieniężnej w wysokości 5800 złotych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (2)

~Kier
2017-10-12 11:33:56
Co ci ludzie mają w głowie zeby kombinować to ja nie wiem. Kierowcy to sa prostaki i imbecyle ktorzy jedno co umieją to zapier. dalac ile idzie. Brak slow.
~emilio
2017-10-12 22:15:09
Bezdenna głupota kiero z Turcji. Trzeba sobie zdać sprawę z tego że 23 min to błachostka, 100 pln przy kontroli. Ale jazda bez karty to co innego. Następna bezdenna głupota ustawodawcy lub jego boska umiejętność przewidywania.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.166.160.105

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce