Karma
ID: 211257

Wątek dotyczy tego bloga

Posty (3)

Leeon
2017-05-16 12:39:36
O zachowanie (postępowanie) Manueli można obwiniać... okres. Na kogo zwalić winę gdy z chłopa jest taka menda?
A wiem!
Na jego żonę lub teściową. Bo to pewnie dobre chłopisko było, tylko jego baby - cholery. I przez nie on taki upierdliwy.

Co do pracy w kurierce? Trochę ją poznałem (2 lata w Royal Mail i 3 w FedEx). Oj dostałem za swoje. W FedEx przed Bożym Narodzeniem (gdy ruch w interesie największy), ciągnikiem z naczepą robiłem dostawy do małych klientów. Po kilka pudełek, po paczuszce.
Byłem wtedy bliski decyzji, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie... seppuku.

Pozdrawiam Autora. ; -)

1

capri
2017-05-16 14:09:39
Oczywiście, że tak jak, Leeon, piszesz. Że baby to cholery. Prawda święta i najświętsza. Jak nie dolegliwości 224; la Manuela, to ciążowe mdłości i zachcianki (nie wiadomo co gorsze), a jak wolność od jednego i drugiego, atakuje menopauza. I stu chłopa nie ogarnia, poddaje się w pokorze kontestując fizjologię jednej, drugiej, piątej Manueli (tu przypomina mi się pewien oficer WP mający w domu cztery baby, w tym 3 córki w tzw. trudnym wieku, do dziś mi go żal) ; )
W pierwszym odruchu pomyślałam o głębokim nieprofesjonalizmie rzeczonej damy. W drugim o braku umiejętności okiełznania jej tak po linii ludzkiej (to nie jest obowiązkowe), jak po linii służbowej (tu jednak obowiązkowe jest). Trzecia myśl... że się to skądś wzięło. I że niekoniecznie z hormonalnej burzy albo nie tylko z niej, a diagnoza panów kierowców i szefa poszła może bardziej w stereotyp niż profesjonalizm ; )
Chyba najbardziej zostanie mi w głowie ostatnia, czwarta refleksja wywołana określeniem "biedna dziewczyna". Mam na myśli i poziom funkcjonowania psychofizycznego, i krzywy los Manueli, ale przede wszystkim to, że na szczęście to co złe zaciera i łagodzi nasza pamięć.

1

Beess
2017-05-16 22:24:31
Karma wraca - moje ulubione powiedzenie dla złośników :)
Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce