Certyfikat
ID: 210128

Witam, mam pytanie dotyczące certyfikatu..

Wczoraj zapisałem się na kurs by zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz rzeczy.

Wszystko już mam opłacone i w najbliższej przyszłości planuje skupić się na spedytorstwie. Pytanie się nasuwa czy certyfikat umożliwia mi pracę w spedycji? Czy dzięki temu mogę nazywać się "spedytorem", oraz czy istnieją kursy typowo spedytorskie, prosiłbym o pomoc l, pozdrawiam

Posty (8)

Buncykulator
2016-12-20 13:52:28
jak w temacie...
~Cinek
2016-12-22 20:17:37
Certyfikat kompetencji zawodowych nie robi z Ciebie spedytora. Pełna nazwa tego brzmi certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika w transporcie drogowym rzeczy/osób. Jeśli go masz możesz być w firmie osobą zarządzającą transport (w każdej firmie musi być ktoś taki, jeśli nie szef to musi komuś płacić za użyczenie tego certyfikatu bo inaczej nie dostanie licencji) jak to zrobisz to będziesz mógł być taka osobą zarządzająca transportem jak i spedytorem jeśli będziesz miał na niego kwalifikacje.

1

~HNRC
2016-12-23 12:43:15
Największa głupota to zapisać się na kurs. Ile za takie coś trzeba zapłacić? Znam ludzi po kursach co i tak nic z nich nie wynieśli i nie zdali egzaminu. Wystarczy poszperać w necie, zakupić książkę za ok 100 pln i poświęcić trochę czasu. Spedytorem po tym niestety nie zostaniesz, ale możesz zostać przewoźnikiem. :) Są szkoły policealne, które kształcą w zawodzie logistyka lub spedytora, ale uwierz wszystkiego uczysz się tak naprawdę w praktyce. Mam technika logistyki, ale dopiero po rozpoczęciu pracy w transporcie uczyłem się wszystkiego.

Pozdrawiam
i życzę Wesołych Świąt
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.226.30.186

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce