PRZEŁADOWANIE SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
ID: 13349

Chciałem poruszyć ten temat. Chodzi mi głównie o wywrotki. ITD ma piękne wagi na których waży czy samochód nie jest przeładowany! Dlaczego nie można w Polsce zacząć od podstaw - czyli karać zakłady, kopalnie za to że wypuszczają przeładowany pojazd! Tylko dwie kopalnie na śląsku nie puszczą cię jak masz więcej niż 42 tony. Przez karanie tylko kierowców nigdy się nic nie zmieni. Nikomu w Polsce nie opłaca się ładować na wanny 24 tony! Jak by był zakaz na zakładach to firmy trochę inaczej podchodziłyby do liczenia kosztów jednej tony.

~Volvo#23
*

Posty (47)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.198.78.121

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce