Śmiertelny wypadek
ID: 130937

Przejechał przez środek ronda w Kłodzku i uderzył w drzewo.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (95)

~DKL
2013-09-04 23:49:24
"z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi"
co za bełkot!!! W miejscu gdzie dotąd rozwaliło się już chyba kilkanaście ciężarówek bo nie mogą wyhamować na b. stromym zjeździe kolejna z impetem wali w rondo a Pani Policjantka nie zna przyczyn... Toż wystarczy zapytać świadków którzy widzieli dym i płomienie z hamulców naczepy...
puchatek61
2013-09-05 08:08:29
Ile jeszcze musi być takich i podobnych tragedii aby niektórzy ustanawiający przepisy i ustawy przejżeli na oczy.
"rozwaliło się tam kilkanaście ciężarówek". Czyja to wina? Górka jest od tysiącleci i wojowie konno z niej zjeżdżali nie rozbijając się (fakt nie było wtedy ronda).
Nie chcę ferować wyroku bo przyczyn może być wiele. Ale czy to nie daje do myślenia że szkolenie kierowców i zdobywanie uprawnień to jedno wielkie bagno.
Kierowca nie potrafi zapanować nad sam ciężarowym przy zjeździe z górki bo nie umie choćby użyć do tego zjazdu odpowiedniego biegu.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.224.100.134

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce