REKLAMA

Chip tuning
ID: 126797

Cześć
Macie jakieś doświadczenia z takim tuningiem, zrobionym fabrycznie lub przez profesjonalną firmę. Myślę o nowym busie i chipie.
Ze swojej strony powiem, że robiłem to kiedyś w fabrycznie nowej Toyocie Avensis-tzn wykonała to Toyota-dużo drożej, ale chodziło gwarancję. Auto było nie do poznania-rakieta, w stosunku do oryginału i efekt turbo dziury pozostał jedynie wspomnieniem. Ale sprzedałem auto po przebiegu 120tys -takie życie niestety, Więc nie wiem co by się działo dalej. Do tego czasu silnik chodził jak szwajcarski zegarek.. Jeżeli kupie Mastera 150ps to wyciągną go pod 200 jeżeli Boxera 180 to będzie pewnie ponad 230. Chciałem poznać wasze zdanie. Aha moja Toyota paliła nawet mniej po tym zabiegu. Może wiecie czy wspomniane firmy oferują coś takiego w fabrycznie nowym busie? Nie mogę sobie pozwolić na utratę gwarancji-swoja droga można to łatwo wymontować i nie będzie śladu.
Pozdrawiam Jacek

REKLAMA

Posty (6)

Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce