REKLAMA

Stwórzmy pełnoprawny Związek Zawodowy Kierowców
ID: 116792

Szanowni koledzy kierowcy wykonujący zarobkowy transport drogowy, zarówno z aut małych jak i dużych, zróbmy porządek w naszym kraju. Czy nie zauważacie że gospodarka naszego kraju to My kierowcy? Gdyby nie my nic by nie istaniło przemysł, handel nic. Wszystko dzieki nam, a My za przeproszeniem dorabiamy "dorobkiewiczów" zwanych szefami a sami mamy z tego marne grosze. Chyba czas z tym skończyć. Nam się należy dużo wiecej. Jestem takim kierowcą jak reszta i bardzo mnie denerwuje że, np. koledzy stoja po kilkadziesiąt godzin na granicach, wielu z nas ma na umowie minimum krajowe i bardzo wielu z nas nie raz oszukano. Ludzie dość tego. To my jeslesmy siłą gospodarczą tego narodu. Górnicy itp mają swoje związki i umieją coś wywalczyć, ale pomyślcie co gdyby nie my. To tych świąt by nie było, bo kto przywiózł zabawki do sklepów, jedzenie, paliwa, itp. Kto? MY! My jesteśmy siłą tego narodu. I mam prośbę niech Ci pseudo szefowie i podpisują sie pod tym wątkiem bo nie do was jest skierowany, bo ty was okradacie.

~Czarek
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

REKLAMA

Posty (378)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.231.21.83

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels