REKLAMA

POLOWANIE. Ile TY oddasz swojej kasy państwu?
ID: 102331

W tym roku wpływy do budżetu państwa z mandatów drogowych maja wynieść 1, 2 mld złotych. Minister finansów Jacek Rostowski zapisał te kwotę w projekcie budżetu na 2012 r. Swoja droga - oryginalny to sposób. Zapobiegliwy minister chce wyciągnąć te gruba sumkę z kieszeni kierowców poprzez zakup 300 nowych mobilnych fotoradarów. To znaczy najpierw kupi, a potem wyciągnie od nas kasę. Właśnie trwa przetarg na ich dostawę do Inspekcji Transportu Drogowego. Radary maja być rozmieszczane miedzy 800 masztami stojącymi przy drogach krajowych. 300 nowych "aparacików", które maja podreperować budżet, ma na nich zawisnąć już w maju.

REKLAMA

Posty (25)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.15.142

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels