REKLAMA

ACTA PROTEST
ID: 101104

Na mocy ACTA twój dostawca Internetu ma prawo do przeglądania twojej historii, maili itd... oraz co gorsza blokowania stron które uzna za nieodpowiednie. W efekcie twój rząd... stwierdzi, że nie odpowiednie dla Ciebie będą np strony partii opozycyjnych, informacje o tym, że Islandia po rewolucji w 2009 roku nie przestrzega traktatów UE, USA bombarduje Iran, w Polsce są gdzieś przeciwrządowe manifestacje, zablokują zagraniczne serwisy lub pozwolą ci czytać wersje cenzurowane. Już mamy taki stan w TV i gazetach 2. Wszelkie wpisy na forach będą przeglądane i kasowane o ile będą naruszać rządowe normy. Wolność słowa umrze. 3. Prawo patentowe zablokuje rozwój nauki. Przypuśćmy, że Kasia wynajdzie niesamowity lek na raka za 4 zł... ale nie stać ja na badania kliniczne wiec za 100 tys sprzedaje prawa firmie X... która produkuje ten lek po 100 tys zł za opakowanie... ludzkość jest w plecy. 4. Nie kupisz towaru (podróbki z Chin) więc nie będzie konkurencji a zatem ceny skoczą niemiłosiernie wzrośnie bieda. Tu nie chodzi o walkę z Piractwem tylko o stopniowe przejmowanie kontroli nad każdym z nas... Pod pretekstem Unii Europejskiej odebrano nam Suwerenność... Teraz nie Ty, ani wybrany przez większość poseł czy senator ustala Twoje prawa, podatki czy normy życia... czy to co jest dla Ciebie dobre... nie on... tylko często nie wiadomo przez kogo wybrany Europarlamentarzysta. Fabryki, huty, kopalnie, stocznie sprzedano w obce ręce, sklepy... masz jakaś dużą Polską sieć?... Telewizja, radio, gazety... nic naszego. (Tylko fanatyczna TV TRWAM)... ziemia kościoła należy do Watykanu. Podręczniki z Wosu czy Historii kłamią i są bardzo stronnicze (każdy kraj ma inny pogląd) Wszytko czego obecnie dotykasz (nie licząc osób) jest made in... a nie wyprodukowano w... został ci jeszcze Wolność Słowa... ale to też tylko kwestia czasu. Widziałeś 11 listopada? Jak można mamanipulować mediami? Jak z porządnych ludzi zrobić bydło? ACTA odbiera ci ostatni bastion INTERNET... gdzie możesz wszystko weryfikować... będą powtarzać ci kłamstwa w szkole, w pracy, w telewizji... aż uwierzysz, zapomnisz... i staniesz się tym czym chcą... niewolnikiem z poczuciem wolności. " Zagłosowałeś na PO to może w końcu się obudź bo ręka już zwisa nad twoim własnym nocn ikiem!

~...
*.cdma.centertel.pl

Posty (378)

~Gienio
2012-04-21 12:54:07
Nie chcemy być inwigilowani. Te czasy już mineły.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.224.103.239

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce