ID: 100988
ANDRYS koło Sochaczewa??
ID: 100988
ID: 100988
Opinie na temat tej firmy??
Opinie na temat tej firmy??
~Ciekawy*.205.92.107
*.205.92.107
Posty (20)
| ~wa-wa | ponawiam | |||
| ~MŁODY | ??? | |||
| ~MŁODY | ??? | |||
| ~MŁODY | a warunki pracy? płaca? i zjazdy do domu na weekend?? | |||
| ~zadowolony | warunki wspaniale pelen socjal placa na poziomie 7 tysiecy zl weekend zawsze w domu zawsze wyjazd w poniedzialek nie z rana!! w godzinach poludniowych powrot piatek do poludnia!!! atmosfera w pracy przemila jak to opisala mysia pysia | |||
| ~mysia pysia | Na kr*ynskie pytania glopkowate odpowiedzi!!!, tylko ZADOWOLONY, po co byc w chacie na weekend jak sie przyda jeden wyskok na bok... | |||
| ~Driver dsv | System pracy 3/1 lub 4/1 3tygodnie lub 4 tygodnie w trasie na 1 dzien w domu jak se na stopa przyjedziesz z piły lub świno wypłata 4 tysie Pozdrawiam | |||
| ~ciekawy | Slyszalem podobna opinie o warunkach pracy jak opisał Driver dsv. | |||
| ~ANDRYS | Do DRIVER DSV: Widze że bardzo ci zależy żeby firma miała złą opinię. Zapomniałeś dodac że są premię za dodatkowe kilometry, ciekawe ile odebrałeś pensji za kwiecień??? Napisz kiedy ostatni raz byłes 3 lub 4 tygodnie poza domem??? | |||
|
chohlik
| ciekawa czy jako premia te spedytorki sa... hehehe | |||
| ~kiero | To jak jest naprawdę panowie? jestem z zachodniopomorskiego i pasowała by mi robota na szwecje! napisze ktoś uczciwie jak jest? | |||
| ~dzony | Co tam u Andrysa słychać na chwilę obecną | |||
| ~xyz | zadko kiedy sie wraca w piatek przewaznie sobota jeden dzien w domu i spowrotem w niedziele wyjazd, zarobki jak na kontenerach to rewelacji nie ma i nie raz trzeba wracac na stopa do domu, nie wiem co to za zadowolony koles takie glupoty pisze!andrys kiedys jedna z lepszych firm dzis siega dna | |||
| ~ANDRYS | Kolego xyz, jakoś nikt tych twoich głupot nie skomentował, jak nie masz pojęcia o firmie to nie wypisuj bajek | |||
| ~Dybiec marek | firmę Andrys prowadzą moi bracia a więc jak macie źle pisać o tej firmie to najpierw się zastanówcie czy ktoś was za to kiedyś nie o*li porządnie. | |||
| ~Biały | Pieniądze zazwyczaj na czas podstawa+ koperta. Zjazdy zazwyczaj piątek 15 wyjazd z bremerhaven a później radź sobie sam bo jesteś załadowany. Wyjazdy zazwyczaj w niedzielę. Jazdy na weekendy. zarobki w granicach 8600-9000 tys | |||
|
ANDRYS
| Kolego "Biały", coś tam wiesz, ale nie zbyt dużo, to może lepiej nie wypowiadaj się w temacie, bo po co zamieszanie robisz. A jak chcesz rzetelne informacje, to zadzwoń do mnie i ja ci wytłumaczę. Pozdrawiam Andrzej Romanowski | |||
| ~hrabia z radzionkowa | Wyjazdy na dwa tygodnie, zjazd do domu na 24 lub 48 godzin, Wspaniała atmosfera, wspaniałe zarobki 9600 za 12 tysięcy kilometrów, na święta uwaga - kalendarz, długopis i 200 złotych. Uwaga- jazda po wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jeżeli lubisz być w domu gościem ta praca jest dla ciebie | |||
| ~sid | WSC i wszystko jasne | |||
| ~Krzysiek | Weekend w sobotę zjeżdżasz w niedzielę wyjeżdżasz, ciągłe zmiany roboty, gonitwa i wszyscy obrażeni. |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



