etapia ubezpieczenia
Naszą działalność opieramy na fachowym doborze firmy ubezpieczeniowej dla klienta jednocześnie zachowując wysokiej jakości ubezpieczenia, wiarygodność Towarzystwa Ubezpieczeniowego i wysoki standard podczas likwidacji szkody. Długoletnia współpraca z większością towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce, pozwoliła wypracować produkty i ceny, które są bezkonkurencyjne na rynku.
Specjalizujemy się w ubezpieczeniu dla firm transportowych. Oferujemy: OC przewoźnika krajowego i międzynarodowego, kabotaż, oc spedytora, zabezpieczenie licencji przewoźnika, komunikacyjne ubezpieczenia pojazdów ciężarowych i ciągników siodłowych
Ubezpieczenie OC przewoźnika to zabezpieczenie przewoźnika od szkód powstałych w przewożonym towarze. W ramach tej umowy Towarzystwo Ubezpieczeniowe zrekompensuje ewentualne roszczenia klienta.

Wykorzystując nasz kalkulator OCP, sprawdzisz oferty kilkunastu firm ubezpieczeniowych w ciągu kilku minut. Jak kupić dobre i tanie ubezpieczenie i nie przepłacić? Wypełnij ten formularz: otrzymasz nawet kilkanaście ofert ubezpieczenia OC przewoźnika z różnych towarzystw.

Błyskawicznie ocenisz zakres i cenę oferty możesz poprosić o pomoc doradcę - wyjaśni Twoje wątpliwości i pomoże Ci przy wyborze optymalnego ubezpieczenia OCP.

OBLICZ OC  
http://etapia.pl/kalkulator-oc-przewoznika
etapia ubezpieczenia
70-556 Szczecin
ul.Opłotki 2
tel: 91 43 33 543
www.etapia.pl
Strona firmowa: www.etapia.pl
Ilość odsłon: 3227
Wróć do listy wizytówek