Optima Sp. z o.o.
O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą (100% polskiego kapitału) w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Głównym przedmiotem naszej działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Dodatkowo świadczymy usługi związane z magazynowaniem oraz przeprowadzaniem odpraw celnych.

Oferujemy serwis, który cechuje jakość, elastyczność i solidność obsługi.

We optimise your business!

PRACOWNICY TO NASZA NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ!

Firmę tworzy ponad 180 doświadczonych spedytorów i 90 pracowników backoffice'u, którzy posiadają najwyższe kompetencje w swojej dziedzinie. Dbamy o ich rozwój zawodowy i dajemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w strukturach naszej firmy. Pracownicy otrzymują profesjonalne narzędzia do pracy, które dają nam bezkonkurencyjne możliwości. Kompetentna obsługa klienta jest wizytówka naszej firmy, dlatego nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie transportu i spedycji. Stawiamy na ludzi młodych duchem, z pasją, umiejących dążyć do wyznaczonego celu. Inwestujemy w naszych pracowników, propagując ideę "organizacji uczącej się". Nieustanne ulepszanie jest wartością nadrzędną, według której pracujemy każdego dnia.

Ludzie Optimy to zespół identyfikujących się z firmą zawodowców, którzy dzięki pro aktywnej postawie i silnej motywacji odnoszą sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Oferujemy Ci stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Nie zwlekaj! Już dziś dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się zawodowo wśród najlepszych!

Wyślij swoje CV na: rekrutacja@optimalg.com

ONBOARDING IN OPTIMA

Z chwilą rozpoczęcia pracy w Optimie troszczymy się, aby każdy pracownik otrzymał wszystkie niezbędne informacje pozwalające na płynne wejście w naszą kulturę organizacyjną i wyznawane przez nas wartości. W tym celu przygotowaliśmy specjalny program wprowadzający do pracy osoby nowo zatrudnione, które przechodzą efektywne przeszkolenie i przygotowane zostają do realizacji celów firmy.
Osobisty Opiekun przez okres miesięcy sprawuje kompleksową, indywidualną opiekę merytowyczną nad nowym pracownikiem dbając o jego komfort pracy od pierwszych dni.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Optima Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 36A
01-616 Warszawa
Tel. +48 22 242 84 45
kontakt@optimalg.com
www.optimalg.com

Strona firmowa: www.optimalg.com
Ilość odsłon: 3685
Wróć do listy wizytówek