Freightlink - Twoj Promowy Doradca Cargo

Freightlink ® to największy w Europie, autoryzowany agent, zajmujący się sprzedażą biletów promowych cargo. Mamy ponad dwunastoletnie doświadczenie, dzięki czemu sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z nami zarezerwujesz ponad 550 tras promowych, rozmieszczonych pomiędzy 40 krajami. Potrafimy znaleźć najbardziej optymalne i dostosowane do potrzeb klienta połączenia promowe. Z naszych usług korzystają zarówno duże, jak i małe firmy z całej Europy. Dzięki temu, że razem z biletem promowym oferujemy pomoc oraz wsparcie we wszystkich aspektach rezerwacji, sam proces dokonania rezerwacji jest bardzo łatwy, przebiega szybko i bezproblemowo.

Freightlink - Twoj Promowy Doradca Cargo

Na naszej stronie www.freightlink.pl mają Państwo dostęp do rezerwacji „online” 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo w przeciągu kilku minut na email oraz SMS bez dodatkowych opłat. Rezerwacja przepraw promowych z nami to gwarancja usług na najwyższym poziomie, dopasowanych do potrzeb klienta oraz zawsze w konkurencyjnych cenach! Freightlink®. Twój Promowy Doradca Cargo.

Siedziba naszego biura znajduje się w Wielkiej Brytanii, linie telefoniczne czynne są codziennie od 7:00 do 23:00 (czasu brytyjskiego). Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: www.freightlink.pl, tel: +44 1772 851 940.

E-mail: freightlinkbookings@freightlink.co.uk

Freightlink - Twoj Promowy Doradca Cargo
Strona firmowa: www.freightlink.pl
Ilość odsłon: 2444
Wróć do listy wizytówek