Jesteśmy profesjonalnym partnerem w zakresie usług transportowych. Posiadamy trzy oddziały w Sokołowie Podlaskim, Kole oraz Jarosławiu.
Realizujemy ponad 6000 zleceń miesięcznie.
Posiadamy ponad 41-letnie doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych, chłodniczych oraz przewozach żywych zwierząt.
Wypracowaliśmy optymalne metody pracy idące w parze z efektywnością transportu. W naszych działaniach dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług oraz terminowości, więc wiele dostaw realizujemy na zasadzie DZIŚ ZAMÓWIENIE - DZIŚ DOSTAWA.
Wykonujemy przewozy taborem własnym, jak również za pośrednictwem usług podwykonawców. Oferujemy wiarygodność i rzetelność we wszystkich podejmowanych przez nas działaniach, wzajemne korzyści oraz szacunek dla partnera. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę pracowników.
W transporcie chłodniczym wykorzystujemy pojazdy o ładowności do 22t mogących pomieścić do 33 palet. Wszystkie pojazdy wyposażone są w zabudowy chłodnicze między innymi Firm: KRONE, SCHMITZ, IGLOOCAR w tym chłodnie specjalistyczne hakowe do przewozu półtuszy i ćwierci oraz dwukomorowe umożliwiające przewóz towarów w dwóch niezależnych temperaturach. Realizujemy przewozy towarów w kontrolowanej temperaturze. Największe doświadczenie mamy w przewozie artykułów spożywczych np.: mięso, wędliny, nabiał, owoce, warzywa, słodycze, pieczywo itp.
Gwarantujemy najwyższe standardy higieniczno-sanitarne by zapewnić optymalne warunki przewożonym towarom. Transport jest monitorowany przez systemy IT w oparciu o GPS.
SOKOŁÓW-LOGISTYKA SP. Z O.O.

SOKOŁÓW-LOGISTYKA SP. Z O.O.

08-300 Sokołów Podlaski,
Aleja 550-lecia 2,
tel./fax (0-25) 787 32 25
E-mail: biuro@sokolow-logistyka.pl
www.sokolow-logistyka.pl
Strona firmowa: www.sokolow-logistyka.pl
Ilość odsłon: 3794
Wróć do listy wizytówek