logo

Firma Lumag działa na rynku od 1988 roku. Jest wiodącym producentem okładzin i klocków do samochodów ciężarowych znanych pod marką LUMAG oraz liczącym się producentem klocków do samochodów osobowych sprzedawanych pod własną marką BRECK. Począwszy od 2015 roku pod marką BRECK oferowane są również tarcze hamulcowe.

foto Materiały cierne LUMAG i BRECK są wytwarzane w fabryce w Polsce w oparciu o receptury przygotowane przez własny dział badawczo-rozwojowy. Dlatego też LUMAG jest w pełni odpowiedzialny za jakość oferowanych produktów. Duży udział w produkcji stanowią dostawy na pierwsze wyposażenie.


Firma znana jest przede wszystkim z doskonałej jakości wyrobów potwierdzonych certyfikatami ECE R90 i 13. Posiada wdrożone i certyfikowane systemy jakości według norm ISO 9001, ISO 14001 oraz normy ISO/TS 16949

fotoLumag to przedsiębiorstwo zarządzane nowocześnie, premiujące ludzi ambitnych, kreatywnych i wykształconych - dzięki temu zatrudnieni są w nim wybitni specjaliści z dziedziny materiałów ciernych. Dobrze skonstruowana struktura portfela zamówień gwarantuje firmie stabilną pozycję.


LUMAG konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie oraz w prace badawczo-rozwojowe po to, aby zapewnić użytkownikom produkty bezpieczne, sprawdzające się w każdych warunkach i spełniające światowe normy.

Dzięki konsekwentnie realizowanym inwestycjom LUMAG dysponuje aktualnie najnowocześniejszym i w najwyższym stopniu zautomatyzowanym parkiem maszynowym do produkcji materiałów ciernych w Europie Środkowowschodniej. Według ostatnio przeprowadzonych rankingów LUMAG znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

logo

Od września 2013 r. firma działa w nowym zakładzie produkcyjnym o powierzchni blisko 19 tys. m2. Jest to największa inwestycja w dotychczasowej, 27-letniej historii firmy. Nowoczesna fabryka materiałów ciernych jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania stawiane przed branżą motoryzacyjną oraz potrzeby obecnych i potencjalnych klientów.

Oferta firmy obejmuje:

logo
- okładziny hamulcowe marki LUMAG do pojazdów użytkowych (samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, autobusy);
- klocki hamulcowe marki LUMAG do pojazdów użytkowych (samochody ciężarowe, naczepy, autobusy);
- klocki i tarcze hamulcowe marki BRECK do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Lumag Sp. z o.o.
ul. Rogozińska 72
64-840 Budzyń
tel. +48 67 28 44 800
fax. +48 67 28 44 844
Email:sales@lumag.pl
www.lumag.pl
www.breck.pl
Strona firmowa: www.lumag.pl
Ilość odsłon: 2048
Wróć do listy wizytówek