O nas
Fracht FWO Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Fracht - globalnej sieci ponad 70 firm logistycznych i spedycyjnych, których właścicielem jest Fracht AG, szwajcarska, rodzinna firma z siedzibą w Bazylei. Grupa Fracht działa nieprzerwanie od 1955 roku, na rynku polskim obecna jest od 2006 roku.
Działalność Działalność firmy Fracht FWO Polska obejmuje świadczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie frachtu morskiego, drogowego i lotniczego. Z sukcesem organizujemy dostawy przemysłowe ładunków ciężkich i ponadnormatywnych, tzw. Project Cargo. Oferujemy także profesjonalne rozwiązania z zakresu relokacji maszyn, urządzeń przemysłowych oraz kompletnych linii produkcyjnych. Obsługujemy relacje krajowe, europejskie i globalne.
Nasze atuty
  • Zespół doświadczonych specjalistów biegle posługujących się językami obcymi (angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim), posiadających doskonałą znajomość branży. Gwarancja sprawnej i rzetelnej obsługi.
  • Utrwalona sieć partnerów biznesowych w ponad 70 krajach, przedstawiciele w najważniejszych portach lotniczych i morskich świata.
  • Stabilność finansowa i doświadczenie potwierdzone 60-letnią obecnością na globalnym rynku.
Relacje z naszymi kontrahentami Pracujemy dla dużych koncernów jak również dla firm, których potrzeby nie wykraczają poza rynki lokalne. Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując się do jego potrzeb.
Nasza działalność opiera się na długotrwałej współpracy z solidnymi i rzetelnymi podwykonawcami. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Mając na uwadze wspólne dobro firmy Fracht FWO Polska oraz naszych Klientów, wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Kontakt

Fracht FWO Polska

Centrum Milenium
ul. Kijowska 1
03-738 Warszawa
Tel.+48 (22) 334 20 60
Fax.+48 (22) 334 20 80
transport@pl.fracht.com
Fracht FWO Polska Odwiedź naszą stronę - frachtfwo.pl Znajdź nas na Facebooku - FrachtFWOPolska
Strona firmowa: frachtfwo.pl
Ilość odsłon: 2453
Wróć do listy wizytówek