Adar Jesteś solidnym Przewoźnikiem? Dobrze trafiłeś! Adar dla przewoźnika Co oferujemy?
Nasza współpraca na linii Spedycja Przewoźnik nie ogranicza się jedynie do wyszukiwania frachtów, jak to ma często miejsce w przypadku standardowej współpracy ze spedycją. Ogromną wagę przykładamy do tego, by współpracujący z nami Przewoźnicy mogli korzystać z wachlarza możliwości przekładającego się na kompleksową obsługę. Oczywiście podstawą współpracy jest przydzielanie autom Przewoźnika frachtów, ale jednocześnie w ramach tej współpracy pomagamy również, np.: w tanim zakupie części samochodowych, wyszukiwaniu warsztatów naprawczych, organizacji ubezpieczeń, porozumieniu się w obcym języku czy też w kwestii opłat za drogi czy tunele. Za mało szczegółów? Zobacz co Ci proponujemy!
oferta współpracy
Z jakimi Przewoźnikami nawiązujemy współpracę?
Przede wszystkim, decydujemy się na podpisanie umowy z firmami, którym zależy na długoterminowej, stabilnej relacji. Nasze usługi dotyczą Przewoźników, posiadających ciągniki siodłowe z naczepami (firankami), umożliwiając tym samym efektywną pracę na przerzutach po krajach Unii Europejskiej (FR, DE, AT, CH, BE, NL, LU, IT).
Jak pracujemy?
Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą z sektora TSL w Polsce. Nasze tempo rozwoju jest tak duże, że zapotrzebowanie na przestrzeń ładunkową ciągle rośnie i dlatego rekrutujemy zewnętrznych Przewoźników.
Adar Nagrody
 
Chcesz rozpocząć z nami współpracę? ZADZWOŃ:
+48 58 739 50 52
ODWIEDŹ NAS:
Centrum Biurowe Neptun
Aleja Grunwaldzka 103a
Gdańsk 80-244
Strona firmowa: www.adar.pl/pl/#dla-przewoznika
Ilość odsłon: 2817
Wróć do listy wizytówek