Znajomość języków obcych należy niewątpliwie do umiejętności poszukiwanych i cenionych przez pracodawców. Wymóg znajomości języka angielskiego jako międzynarodowego środka komunikacji dotyczy w szczególności kierowców obsługujących trasy międzynarodowe. Korzyści wynikające ze znajomości języka obcego nie ograniczają się oczywiście wyłącznie do środowiska pracy. Wraz z nauką języka otwieramy się na inne kultury i wartości, słowem wzbogacamy własną osobowość. Nie bez przyczyny już Napoleon twierdził że: "Człowiek, który zna dwa języki jest wart dwóch ludzi."

Naprzeciw oczekiwaniom kier- owców międzynarodowych wy- szło Centrum Językowe Akademos ze swoją propozycją kursu języka angielskiego dla kierowców. Poza podstawowymi zwrotami, książka zawiera ogromny zasób słownictwa, przydatnego w pracy kierowcy. Do zestawu dołączonych jest 5 płyt lub pendrive z nagranymi dialogami i wymową słówek. Kurs został stworzony z myślą o kierowcach "w trasie" i do nich jest skierowany. Materiał można odsłuchiwać w trakcie jazdy, jednocześnie ćwicząc wymowę - umiejętność, która jest podstawą w rozmowach między kierowcami, a przejrzysta książka - z krótkimi dialogami i dodatkiem gramatycznym - porządkuje wiedzę. Co istotne, na płytkach/pendrive'ie zawarte są też zagadnienia gramatyczne, a zatem prawie wszystkiego można się uczyć poprzez słuchanie. Zestaw "Angielski dla kierowców" może się okazać nieocenioną pomocą w nauce języka obcego, ze względu na klarownie wyjaśnione podstawy języka oraz specjalistyczne słownictwo, którego nie zawierają żadne inne podręczniki. Dodatkowo, książka wyposażona jest w tablice znaków drogowych z wyjaśnieniem ich znaczenia.
Podręcznik został opracowany we współpracy ze specjalistami z firmy transportowej. Materiały były konsultowane z kierowcami współpracownikami dużej firmy logistycznej pod kątem formy i treści. Na stronie Centrum Językowego Akademos - www.akademos.edu.pl - można zobaczyć podręcznik, spis najważniejszych tematów oraz posłuchać fragmentów lekcji z nagrań i zamówić kurs nie wychodząc z domu.
Dodatkowo, osobom, które kupią podręcznik, podajemy kod dostępu do specjalnej zakładki z dodatkowymi lekcjami do kursu. Do końca sierpnia 2016 roku na podstronie pojawi się w sumie 15 lekcji z ćwiczeniami uzupełniającymi. Warto z nich skorzystać!

Od początku roku 2015 w sprzedaży dostępne jest już kolejne, rozszerzone wydanie, w którym znajduje się "Przewodnik" po kursie, komentarz gramatyczny i lista czasowników nieregularnych! Wszystkie dodane materiały dydaktyczne zostały zawarte w podręczniku. Rozszerzenie służy podniesieniu skuteczności nauki własnej.
Centrum Językowe Akademos
akademos.edu.pl

Sprzedaż: tel. 22 622 55 26
adk@akademos.edu.pl
Strona firmowa: www.akademos.edu.pl
Ilość odsłon: 3062
Wróć do listy wizytówek