Firma Webasto Petemar - wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Webasto SE - działa na polskim rynku motoryzacyjnym od kilkunastu lat.
Zgodnie z dewizą koncernu, wszystkie oferowane produkty:

 • wodne i powietrzne niezależne ogrzewania do samochodów osobowych, ciężarowych, kamperów, pojazdów użytkowych, maszyn roboczych, pojazdów specjalnych, autobusów, pojazdów szynowych, jednostek pływających;
 • klimatyzatory do pojazdów użytkowych, ciężarowych, kamperów, maszyn roboczych, autobusów, pojazdów szynowych, jednostek pływających,
  a także
 • okna dachowe do samochodów osobowych, kamperów i vanów;
 • przesuwne dachy do jednostek pływających;

zapewniają "idealny klimat" w kabinie, czyli komfortowe warunki w podróży oraz w trakcie rejsu i są doskonale znane dziesiątkom tysięcy odbiorców i użytkowników.Jesteśmy dostawcą:

 • klimatyzatorów dachowych oraz zintegrowanych pod deską rozdzielczą do wszystkich typów pojazdów oraz jachtów i łodzi
 • powietrznych i wodnych niezależnych ogrzewań do wszystkich typów pojazdów oraz jachtów i łodzi
 • szyberdachów
 • kuchenek Diesel Cooker przeznaczonych do pojazdów kempingowych
 • ogniw paliwowych do kamperów
 • lodówek turystycznych (termoelektrycznych oraz sprężarkowych) oraz zestawów do indywidualnej zabudowy w pojazdach lub na jachtach
 • akcesoriów samochodowych - takich jak:
  - przetwornice
  - ładowarki akumulatorów
  - prostowniki
  - systemy wizyjne
  - maty grzewcze i chłodzące
  - koce i maty grzewcze, maty chłodzące
 • wyposażenia autobusów - lodówek, ekspresów do kawy oraz kompletnych kuchni autobusowych firmy FRENZEL, nagrzewnic i konwektorów MOBITEC jak również luków autobusowych PARABUS oraz toalet THETFORD
 • okien i luków GEBO
 • wentylatorów osiowych i promieniowych firmy SPAL
 • odkurzaczy bezprzewodowych
 • kamer podwodnychRozwiązania oferowane przez Webasto Petemar - dla wszystkich, dla których pojazd stanowi miejsce pracy.

Ruszaj w trasę w komfortowym klimacie!

Webasto - światowa marka produktów do indywidualnego regulowania klimatu wewnątrz samochodu. Webasto to jeden z wiodących producentów, oferujący w pełni zintegrowane rozwiązania grzewcze i chłodzące dla samochodów ciężarowych i użytkowych każdych rozmiarów. Zgodnie z koncepcją, nasza linia uzupełniających się wzajemnie produktów gwarantuje zdrowy klimat i pełen komfort we wnętrzu pojazdu o każdej porze roku.
Miliony klientów polegają na naszym ponad 100-letnim doświadczeniu oraz fachowości; współpracujemy z uznanymi producentami ciężarówek, mamy także równie bogatą ofertę przeznaczoną na rynek wtórny. Dlatego Klienci mogą liczyć na profesjonalizm firmy Webasto w zakresie optymalnego klimatu w samochodach ciężarowych.
Już od początku działalności firmy, niebagatelną kwestię stanowiły dla nas badania i rozwój (R&D), pozostaną one także kluczowym elementem naszych sukcesów w przyszłości. Zanim urządzenia Webasto zostaną dopuszczone do masowej produkcji, muszą spełnić wszystkie międzynarodowe normy i wymagania testów wytrzymałości. Dzięki naszym komorom klimatycznym, przeprowadzamy symulacje warunków ekstremalnych przy temperaturach od +80°C do -40°C.

Komfort i bezpieczeństwo - także w autobusach

Webasto to niezawodny partner dla podróżujących autobusami. Zimą, kiedy dzięki ogrzewaniu postojowemu podróż przebiega przyjemnie i komfortowo już od samego początku, latem, kiedy dzięki klimatyzacji Webasto nie czujemy zmęczenia upałem i wypoczęci możemy docierać do celu naszej podróży.

Dla współczesnego rynku motoryzacyjnego nazwa Webasto to synonim wysokiej jakości systemów grzewczych dla autobusów.

Webasto to niekwestionowany lider na rynku autobusowych systemów grzewczych. O pozycji Webasto świadczy nie tylko wysoka jakość oferowanych rozwiązań, ale także i liczby: do tej pory ponad 150 000 systemów grzewczych zamontowanych w autobusach to ogrzewania wyprodukowane przez Webasto.

Webasto oferuje szeroką gamę autobusowych systemów klimatyzacyjnych.
Kompaktowe klimatyzatory Webasto są łatwe w montażu, charakteryzują się dużą wydajnością chłodniczą.Współpraca Webasto z największymi producentami autobusów owocuje wieloma ciekawymi projektami rozwiązań systemów klimatyzacyjnych. Webasto proponuje systemy klimatyzacyjne do wszystkich rodzajów autobusów, od małych miejskich poczynając, a na luksusowych turystycznych kończąc.

Webasto Petemar ma także w swojej ofercie luki autobusowe, lodówki, ekspresy do kawy oraz kompletne kuchnie autobusowe firmy FRENZEL, a także konwektory oraz toalety firmy Thetford.

ul. Warszawska 205/219; 05-092 Łomianki
tel. +22 732 732 0; faks +22 732 732 1
e-mail: webasto.petemar@webasto.com
www.webasto.com
www.webastopetemar.pl

Strona firmowa: www.webasto.pl
Ilość odsłon: 2309
Wróć do listy wizytówek