Sedico
Jesteśmy profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą transportową świadczącą usługi na najwyższym poziomie o czym może świadczyć ciągły wzrost liczby realizowanych zleceń i zadowolenie naszych partnerów biznesowych.
Nasi Klienci wymagają często specyficznego oraz indywidualnego podejścia dlatego nasz personel to zgrany zespół doświadczonych i sprawdzonych w różnych sytuacjach i warunkach kompetentnych pracowników.
Dokładamy wszelkich starań, by powierzony nam towar dotarł na miejsce przeznaczenia w niezmienionej formie oraz w wyznaczonym przez Państwa terminie. Staramy się budować długotrwałe relacje z naszymi klientami oparte na zasadach partnerskich, jak i na wzajemnym zaufaniu.
Znajomość tematyki w branży transportowej daje możliwość zaoferowania naszym klientom serwisu, jaki w zupełności współgra z ich wyobrażeniami i oczeki-waniami. Terminowość, jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy.
Naszym celem jest zbudowanie z naszymi Partnerami i kon- trahentami silnych i trwałych więzi, opartych na wzajemnych korzyściach.
Flota
Obecnie dysponujemy 50 nowoczesnymi zestawami chłodniczymi, spełniającymi normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6. Wszystkie nasze auta wyposażone są w system telematyczny TRANSICS. SEDICO oferuje najwyższą jakość usług oraz maksymalizację bezpieczeństwa powierzonego nam towaru.
Specjalizujemy się w przewozie towarów w temperaturze kontrolowanej. Nasze naczepy to nowoczesne chłodnie marki Schmitz wyposażone w cyfrowe termografy. Tabor SEDICO utrzymywany jest w pełnej sprawności technicznej w auto- ryzowanych serwisach.
Oferta
Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.
Naszymi autami realizujemy przewóz
takich towarów jak:
  • artykuły spożywcze
  • leki
  • odzież
  • mrożonki
  • owoce i warzywa
  • słodycze
  • elektronika
  • towary neutralne
Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach transportu.
Głównym kierunkiem naszego działania jest transport międzynarodowy na terenie całej Europy. Zajmujemy się także transportem krajowym. Dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami do wykonywania usług transportowych w krajach Europy. Wszystkie przewożone przez naszą firmę towary objęte są ubezpieczeniem OCP. Posiadamy licencje na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy oraz gwarantujemy ubezpieczenie przewożonego ładunku.
Działamy w oparciu o pojedyncze zapytania i zlecenia naszych Klientów, a także w oparciu o kontrakty, umowy terminowe, systematyczną i powtarzalną obsługę wielu różnych relacji. Odbieramy i dostarczamy punktualnie powierzone nam towary od drzwi naszych Klientów do Odbiorców.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kontakt
SEDICO Sp. z o.o.
Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno, Polska
T: +48 711 43 23
F: +48 711 43 10
E: info@sedico.pl
www.sedico.pl
Strona firmowa: www.sedico.pl
Ilość odsłon: 3579
Wróć do listy wizytówek