POLDEK Szkolimy Kierowców Zawodowo od 1996 roku

Dlaczego warto wybrać
Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK?

Odpowiedź jest prosta - to My szkolimy profesjonalistów.

Jesteśmy jedynym ośrodkiem w woj. pomorskim, który kształci kierowców nieprzerwanie od 1996 roku, a od 2013 roku również instruktorów nauki jazdy, dzięki spełnieniu dodatkowych wymagań jako tzw. SUPER OSK.

Do Twojej dyspozycji jest między innymi:

Nowoczesna flota pojazdów

Motory, skutery, samochody osobowe, samochody ciężarowe oraz autobus czekają na Ciebie. Spełniają one normy emisji spalin i zapewniają wyjątkowy komfort nauki. Stale modernizujemy naszą flotę. Nasi pracownicy dbają o to, aby pojazdy były czyste oraz w doskonałym stanie technicznym, co zapewnia niską awaryjność, a także bezpieczeństwo podczas nauki jazdy. Nasze auta są tożsame z tymi, w których będziesz zdawał egzamin państwowy w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego, co przyczyni się do pozytywnego wyniku.

Zobacz zdjęcia

Kompleksowe szkolenie

Nauka w naszym ośrodku to nie tylko kursy prawa jazdy. Specjalizujemy się w szkoleniu zawodowców. Z nami zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia pojazdów, kwalifikacje do przewozu rzeczy i/lub osób, niezbędne umiejętności i wiedzę o przewozie materiałów niebezpiecznych. Wykonując pracę konieczne będzie odnowienie uprawnień biorąc udział np. w szkoleniach okresowych kierowców lub warsztatach doskonalenia zawodowego instruktorów nauki jazdy, podczas których również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kurs prawa jazdy kat. C

Nowy zawód

Z nami zdobędziesz nowy zawód i zyskasz poszukiwane uprawnienia na rynku pracy. Specjaliści oraz osoby z odpowiednimi umiejętnościami są niezmiennie poszukiwani przez pracodawców. Prawo jazdy kategorii B to podstawowe kryterium wymagane w wielu firmach. Zawodowe prawo jazdy otwiera wiele możliwości na dobrze płatne zajęcie. Bycie kierowcą to jednak nie wszystko. Świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy i/lub osób, ADR, instruktor nauki jazdy to może być rozwiązanie dla Ciebie.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona

Odnowienie uprawnień

Praca w zawodzie wymaga doskonalenia umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Kierowca lub instruktora nauki jazdy jest obarczony aby zdolności te były na jak najwyższym poziomie. Ustawodawca nakłada obowiązek udziału w cyklicznych szkoleniach. Dla kierowcy zawodowego szkolenie okresowe jest obowiązkowe co 5 lat, a instruktor musi do 7 stycznia każdego roku wziąć udział w warsztatach doskonalenia zawodowego. Nasze szkolenia są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Szkolenie okresowe kierowcówKliknij, aby zobaczyć szczegóły:

Kat. C, C+E
Kat. C, C+E
ADR
Kwalifikacja, kurs
Strona firmowa: poldek.pl
Ilość odsłon: 2660
Wróć do listy wizytówek