KLIF LOGISTICS
O FIRMIE
Klif Logistics jest polskim prywatnym przedsiębiorstwem założonym w 2008 roku na gruncie rozwijających się możliwości rynku logistyki i transportu.
Przedmiotem naszego działania jest obsługa logistyczno-spedycyjna krajowego i międzynarodowego przewozu towarów w transporcie samochodowym. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie na rynku, terminowość dostaw, wysoka jakość usług, jak również co chyba najważniejsze krótki czas reakcji na zapotrzebowanie klienta.
Oferta:
W zakresie przewozu towarów transportem drogowym w ruchu międzynarodowym oraz krajowym oferujemy Państwu przewóz ładunków neutralnych, cało- pojazdowych, częściowych i drobnicowych.
Zajmujemy się również obsługą ładunków specja- listycznych: niebezpiecznych ADR, wymagających kontroli temperatury - przewóz chłodniami.
SPEDYCJA
Do Państwa dyspozycji stoi młody, dynamiczny zespół, który dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom dopełni wszelkich formalności związanych z przewozami ładunku oraz zaproponuje najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.
Współpracujemy z Przewoźnikami na kierunkach południowo-zachodnich ( plandeki + megi ). Zapewniamy profesjonalną obsługę, stałe prze- biegi, płatny każdy kilometr, termin płatności od 3 dni (skonto).
Osoba kontaktowa:
Rafał Tuzimek
+48 669 022 250
rafal.tuzimek@kliflogistics.pl
www.kliflogistics.pl
NASZ TABOR
Proponujemy Państwu skorzystanie z floty transportowej, w skład której wchodzi:
  • 90 własnych zestawów standardowych - wymiary naczep: 13,64 m x 2,85 m x 2,47 m,
  • 16 własnych zestawów typu Mega - wymiary naczep: 13,64 m x 3,00 m x 2,47 m,
  • ponad 35 samochodów starannie wyselekcjonowanych przewoźników, związanych z naszą firmą stałymi umowami współpracy opartych na wyłączności świadczenia usług.
Pojazdy firmy Klif Logistics wyposażone są w urządzenia Satelitarnego Systemu Nad- zoru Pojazdów. Wykorzystują one satelity Navstar oraz naziemną sieć telefonii komórkowej, umożliwiając w ten sposób ciągle śledzenie pozycji pojazdu.
Nasz nowoczesny tabor spełnia najostrzejsze normy techniczne i ekologiczne obowiązujące w Unii Europejskiej, dzięki czemu bez przeszkód możemy realizować zlecenia załadunków na terenie całej Europy.
KLIF LOGISTICS
Strona firmowa: www.kliflogistics.pl
Ilość odsłon: 3068
Wróć do listy wizytówek