alkohit
Alkohit to marka profesjonalnych alkomatów elektro- chemicznych oraz jednorazowych, które jako jedyne w Polsce spełniają rygorystyczną normę NF (dla wartości 0,2 promila). Przeznaczone są do indywidualnych kontroli kierowców jak również pracowników w firmach transportowych i logistycznych. Produkt niezbędny po spożyciu alkoholu bądź dzień po.
Alkomaty Alkohit od lat doskonale sprawdzają się w międzynarodowym środowisku - są dystrybuowane w krajach UE (Niemcy, Austria, Belgia, Francja) oraz USA, często stosowane przez policje.
Jednorazowy alkohit START Alkomat z certyfikatami
Tester jednorazowego użytku, który w precyzyjny sposób określa czy dopuszczalna norma alkoholu we krwi została przekroczona (0,2 lub 0,5 promila). Jest najbardziej ekonomicznym środkiem prewencyjnym. Produkt jest lekki, niewielkich rozmiarów, poręczny i co istotne, niedrogi (6-10 zł).

Bezpieczny dla dróg oddechowych oraz oczu (organizm ludzki nie ma kontaktu z substancją, którą zawiera tester).
Najczęściej kupowany alkomat jednorazowy
Alkohit START spośród alkomatów jednorazowych posiada największą ilość certyfikatów. Wysoką jakość i niezawodność testera potwierdza:
Certyfikat NF
NF X20-702 - posiada francuską normę Narodowego Laboratorium Metrologii i Prób (najbardziej prestiżowy i rygorystyczny certyfikat w Europie).
Certyfikaty alkohit
PZH - jako jedyny na polskim rynku posiada polski certyfikat Produkt z Atestem Państwowego Zakładu Higieny.
FDA - certyfikat amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.
Służyć może jako nośnik efektywnej reklamy (wykonanie spersonalizowanego opakowania). Doskonały również jako oryginalny gadżet firmowy bądź prezent podczas eventów, spotkań towarzyskich.
alkohit elektrochemiczny alkohit x100
Marka Alkohit posiada 13 różnych alkomatów elektrochemicznych (w cenach od 350zł do 3700zł).
W alkomatach montowane są wyłącznie wysokiej jakości sensory, europejskiej lub amerykańskiej produkcji, które gwarantują wiarygodność pomiaru. Dzięki temu są odporne na wiele czynników, m.in.: rodzaj spożywanego pokarmu, dym tytoniowy, kawę, a także temperaturę.
Większość modeli posiada rozwiązanie uniemożliwiające zaciągnięcie się powietrzem z alkomatu (ma to priorytetowe znaczenie ze względu choroby zakaźne jak np.: ptasią grypę, sepsę).
Możliwośćość obrotu 360 stopni Ustnik alkomatu posiada możliwość obrotu o 360°, co pozwala na komfortowe i bezpieczne prze- prowadzanie pomiarów. Niektóre modele wyposażone są również nasadkę lejkową, która umożliwia wielorazowe używanie (350 pomiarów w ciągu godziny).
Kalibracja jest realizowana bezpośrednio w laboratorium producenta. Alkomaty mogą posiadać świadectwo wzorcowania, dzięki temu alkomat jest dowodowy i jego wyniki mogą stanowić materiał w sprawach sądowych. Istnieje możliwość zakupu alkomatu wraz z specjalną drukarką. Część z nich jest objęta programem Darmowej Kalibracji.
Producent - DKD Sp. z o.o.
Producentem alkomatów Alkohit jest DKD Sp. z o o. (na rynku od 1992). Jedyna firma w Polsce specjalizująca się w alkomatach, która od wielu lat nagradzana jest Złotym Certyfikatem Rzetelności. Posiada własny serwis 24h oraz laboratorium.
Kontakt
DKD Sp. z o.o.
ul. Kucykowa 1
65-254 Zielona Góra
Strona firmowa: www.alkohit.pl
Ilość odsłon: 6099
Wróć do listy wizytówek