DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
www.dkv-euroservice.pl
tel: 801 002 358
O FIRMIE

DKV Euro Service to międzynarodowy i niezależny operator karty paliwowej DKV Card. Firma powstała w roku 1934 w Dusseldorfie i specjalizuje się w obsłudze transportu towarowego i autobusowego na drogach całej Europy. DKV oferuje swój flagowy produkt jakim DKV Card 3 jest karta DKV CARD wraz z pakietem usług dodatkowych.

Karta paliwowo - serwisowa DKV honorowana jest w ponad 58 800 punktach w 42 krajach Europy, tworząc tym samym największą, a zarazem nagęstszą sieć usługową w tej branży. Korzysta z niej ok. 102 tysięce firm na całym świecie. Na terenie Polski DKV współpracuje z siecią ponad 4000 stacji paliw i kilkuset warsztatów.

Karta DKV umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach wszystkich liczących się marek oraz dostęp do usług dodatkowych, są to m.in.: serwisy naprawcze, 24h pomoc drogowa, internetowy serwis do zarządzania transakcjami e-Reporting DKV, planowanie podróży i zwrot zagranicznego podatku VAT (w tym fakturowania netto), usługi promowe, doradztwo. Od kilkunastu miesięcy klienci mają do dyspozycji nową, przejrzystszą stronę internetową DKV (nowe funkcje e-faktury oraz możliwość sprawniejszego analizowania i raportowania.

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Najważniejszą usługą dodatkową DKV jest rozliczanie opłat drogowych na terenie całej Europy. Dotyczy to zarówno systemów elektronicznych (np. viaTOLL, TollCollect, GO Maut, Myto CZ, TIS PL, Viapass, itd.), jak i tradycyjnych winiet i opłat autostradowych. Kartą DKV rozliczymy w Europie wszystkie opłaty związane z przejazdem przez: autostrady, mosty, wiadukty czy tunele. Przy użyciu interoperacyjnego urządzenia pokładowego DKV BOX firma DKV umożliwia łączne rozliczenie opłat drogowych we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Belgii i w Niemczech.

Ponad 120 000 klientów zaufało DKV i korzysta na co dzień z usług firmy, a w posiadaniu klientów jest obecnie ponad 2,5 mln kart serwisowych i/lub urządzeń pokładowych DKV. W roku 2015 już po raz jedenasty z rzędu karta DKV CARD została wyróżniona jako najlepsza marka w kategorii kart paliwowych i serwisowych.

CO NAS WYRÓŻNIA
  • Za pośrednictwem DKV, można rozliczać opłaty drogowe we wszystkich działających systemach w Europie. Dotyczy to opłat za przejazd autostradami, mostami i tunelami oraz promami.
  • Największa sieć punktów akceptacji: 58 800 punktów w 42 krajach
  • Internetowa platforma DKV eReporting, służąca do analizy płatności całej floty: tankowań, opłat drogowych oraz zakupów i płatności za usługi, generuje raporty ostrzeżeń o dokonaniu nieplanowanych transakcji.
  • System DKV Bottom Up - sieć tanich stacji, która obejmuje wybrane placówki prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier. Klienci DKV bez dodatkowych formalności, płacą tu za paliwo mniej niż wynosi stawka.
  • DKV nie wymaga od klientów żadnego zabezpieczenia finansowego przy rozliczaniu opłat viaTOLL w trybie post-paid.
Narzędzia online:

Nowy DKV Kokpit w jednym miejscu oferuje użytkownikowi całą gamę narzędzi do zarządzania transportem: planowanie tras z uwzględnieniem najtańszych miejsc tankowania, monitorowanie bieżących płatności w całej Europie, czy też sporządzanie zestawień i raportów - które następnie mogą być integrowane z dowolnym systemem zarządzania flotą. Wszystko to uzupełnione przydatnymi informacjami oraz w pełni kompatybilne z urządzeniami mobilnymi typu smartfon lub tablet.

Tanie tankowanie: Bottom Up

System Bottom Up to sieć tanich stacji, która obejmuje wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier. W kraju mamy około 40 stacji, głównie marki Lotos i MOYA położone na głównych szlakach komunikacyjnych. Ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV, bez dodatkowych formalności. Klienci płacą za paliwo cenę, o kilka procent niższą niż stawka dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci - bo paliwo jest tańsze, stacje - bo zwiększają obroty i DKV - bo fakturuje większe ilości tankowań.

Zwrot VAT:

Wszyscy klienci DKV mogą odzyskać VAT za zakupy zagranicą. Większość przewoźników decyduje się na wygodny tryb fakturowania netto, w którym podatek automatycznie odliczany jest od kwoty na fakturze. Korzystając z karty DKV, stawkę netto można płacić nie tylko za zakupione za granicą paliwo, ale również oleje, smary i akcesoria samochodowe. Dotyczy to także opłat za przejazdy autostradami, tunelami, mostami i przeprawy promowe.

Nowa karta DKV Charge

DKV przedstawiło w Niemczech nową kartę paliwową, która akceptowana jest w punktach ładowania pojazdów z napędem hybrydowym oraz elektrycznym. Posiadacze tej karty mają jednocześnie pełny dostęp do tradycyjnej sieci 58 800 punktów akceptacji DKV w 42 krajach Europy. Inspiracją dla poszerzenia funkcjonalności karty DKV jest stopniowy wzrost popularności aut z napędem hybrydowym i elektrycznym.

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
www.dkv-euroservice.pl
tel: 801 002 358
Strona firmowa: www.dkv-euroservice.pl
Ilość odsłon: 2680
Wróć do listy wizytówek