REKLAMA

Łatwa w eksploatacji, do przewozu różnych typów kontenerów o długości od 20 do 45 stóp
Utworzona: 2018-03-12

Możliwość załadowania 20-stopowych kontenerów równo z końcem naczepy jest niezbędnym rozwiązaniem w transporcie kontenerów, dlatego na tegorocznej edycji Targów Transport Compleet Show w Hardenbergu firma Krone prezentuje podwozie Box Liner SDC27 eLTU70.

Naczepa jest łatwa w eksploatacji i nadaje się do przewozu różnych typów kontenerów o długości od 20 do 45 stóp. Naczepa posiada możliwość wydłużania tylnej części oraz opcjonalne rozszerzenie części przedniej do transportu kontenerów 45-stopowych. Choć elementy konstrukcyjne zostały wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości, całe podwozie waży zaledwie 4600 kg, a dzięki możliwości umieszczenia kontenera równo z końcem naczepy, uzyskuje się lepszy rozkład masy w porównaniu do innych naczep.

Dodatkową zaletą jest zwiększona ładowność, co potwierdza jeden z operatorów transportu intermodalnego z Frankfurtu, informujący, że zastosowanie kontenera 20-stopowego na naczepie Krone Box Liner o łącznej wadze 6 ton, daje możliwość przewiezienia dodatkowej tony ładunku, przy maksymalnej całkowitej masie pojazdu wynoszącej 28 ton.

Mniejsza waga naczepy wynika przede wszystkim z kompaktowej konstrukcji tylnej części przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości: belki wzdłużne wykonane są z wysokogatunkowej stali grubości 40 mm, a 20-stopowy kontener jest umieszczony jest bardziej ku przodowi, co przesuwa środek ciężkości bliżej sworznia królewskiego naczepy.

Źródło: KRONE
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Silvan Logistics


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE