REKLAMA

Polska firma transportowo-spedycyjna z certyfikatem TAPA
Utworzona: 2018-03-14

Potwierdza on najwyższą jakość usług logistyki transportowej spółki. Dla Grupy VIVE to ważny krok w kierunku zagwarantowania najwyższych norm bezpieczeństwa w zwinnym łańcuchu dostaw, ale też możliwość zaoferowania nowych usług.

Tym samy VIVE Transport dołącza do elitarnego grona najbardziej renomowanych globalnych operatorów takich jak np. Scheneker, DHL, Danzas itp. Otwiera to również drogę spółkom logistycznym Grupy VIVE do obsługi łańcuchów dostaw najbardziej znaczących producentów m.in. markowej odzieży, elektroniki i wielu innych wartościowych dóbr konsumpcyjnych.

Certyfikacja procesów logistyki transportowej i magazynowej jest kolejnym elementem konsekwentnie realizowanej przez spółkę strategii oferowania klientom wyselekcjonowanych usług w ramach zwinnego łańcucha dostaw. To co nas wyróżnia w sposobie prowadzenia biznesu to konsekwentne tworzenie, z klientami i interesariuszami, łańcucha wspólnych wartości w logistyce. Uzyskany certyfikat jest tego kolejnym dowodem. To wielki krok w dziedzinie standaryzacji na najwyższym poziomie procesu przewozowego realizowanego dla VIVE Group i ‎klientów zewnętrznych. Przyznanie certyfikatu TAPA otwiera nam drogę do obsługi najbardziej renomowanych klientów. Osiągniecie to nie byłoby możliwe bez wysiłku i zaangażowania wszystkich osób, które codziennie tworzą nasz łańcuch dostaw: kierowców, spedytorów, dyspozytorów, służb wsparcia. Pozytywny audyt naszych procesów transportowych jest dowodem na to, że po kilkuletniej ewolucyjnej restrukturyzacji zwinny łańcuch dostaw z zastosowaniem nadwozi wymiennych awansuje do grupy produktów logistycznych Premium, uznanych w skali międzynarodowej – powiedział Grzegorz S. Woelke, Prezes Zarządu VIVE Transport i VIVE Logistic Services.

Źródło: VIVE Transport
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Eurotrans Handzel


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE