REKLAMA

Polski transport kiedyś i teraz. Pokonaliśmy długą drogę...
Utworzona: 2018-01-13

Spot, który zmieni Twoją ocenę branży transportowej.

REKLAMA
Branża transportowa jest obecnie wizytówką polskiej gospodarki. Ekologiczne, nowoczesne pojazdy, świetnie wyszkoleni kierowcy, nowoczesne centra logistyczne, wysokie standardy usług i pracy to tylko niektóre z elementów, które decydują o tym, że jesteśmy liderami europejskiego rynku przewozów międzynarodowych. Jednak nie zawsze tak było, branża włożyła ogrom pracy, aby przez niespełna trzydzieści lat osiągnąć tę pozycję. Warto dodać, że lata największego rozwoju związane są ze wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Dlatego też organizacja pracodawców Transport i Logistyka Polska postanowiła stworzyć krótki klip pokazujący jak zmieniła się branża przez minione lata.

Polscy przewoźnicy wykonują dzisiaj ponad 25% wszystkich europejskich przewozów drogowych. O ile kiedyś o wyborze polskiego przewoźnika decydowała wyłącznie niższa cena, to obecnie jesteśmy wybierani przez kontrahentów ze względu na jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo powierzonych towarów. Tę pozycję zawdzięczamy wyłącznie ciężkiej pracy. Dzięki naszym firmom możliwy jest tak dynamicznie rozwijający się eksport i cała wymiana towarowa Polski z Europą. Niekiedy jednak spotykamy się z krzywdzącymi opiniami na nasz temat, a opinię publiczną kształtują nie mające związku z rzeczywistością mity. Dlatego warto pokazać jacy naprawdę jesteśmy oraz że możemy stanowić powód do dumy - mówi Maciej Wroński, prezes związku pracodawców Transport i Logistyka Polska.

TLP chce pokazać zarówno w polskiej, jak i zagranicznej opinii publicznej prawdziwy pozytywny wizerunek polskiego transportu drogowego. Dlatego też w najbliższych dniach pojawią się kolejne produkcje tej organizacji. Materiał został w całości zrealizowany w Polsce przy udziale polskich firm transportowych. Odpowiedzialną za realizacje projektu jest Beata Gorczyca (TLP) w współpracy z Grupą Filmową Motion Pikczer.

Przekonajcie się na własne oczy jak długą drogę pokonała polska branża transportowa:
Źródło: Centrum Prasowe PAP/TLP
www.centrumprasowe.pap.plDo ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE