REKLAMA

Aktualizacja: zablokowana DK nr 9 w Nowej Dębie. Policja zorganizowała objazdy
Utworzona: 2017-08-12

Piętrowy autobus kursowy relacji Warszawa - Rzeszów wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Autobusem podróżowało około 80 osób. Do szpitali trafiło 29 osób.

REKLAMA

Aktualizacja z godziny 14:00

W komunikacie z godzin porannych, pochodzącym ze strony podkarpackiej policji początkowo podawano, że najciężej ranny został 10-letni chłopiec. Około godziny 14:00 została wprowadzona aktualizacja. W obecnym komunikacie mowa jest o 10-letniej dziewczynce.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.30.

Autobus został już postawiony na koła. Po jego odholowaniu, ruch na drodze krajowej nr 9 zostanie przywrócony.

Informacja z godzin porannych

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie podkarpackiej policji do wypadku doszło przed godz. 6 w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący piętrowym autobusem relacji Warszawa - Rzeszów, uderzył nagle w latarnię, pojazd wjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok.

Autobusem podróżowały 83 osoby. 29 zostało rannych i trafiło do szpitali, 7 z nich odniosło poważniejsze obrażenia. Śmigłowcem do szpitala został przetransportowany 10-letni chłopiec, pasażer autobusu, którego obrażenia są najpoważniejsze. 58-letni kierowca autobusu był trzeźwy.

Droga krajowa nr 9 jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. W stronę Warszawy w Majdanie Królewskim na drogę nr 872 na miejscowość Huta Komorowska. W kierunku Rzeszowa w Nowej Dębie ul. Sikorskiego na Majdan Królewski. Utrudnienia mogą potrwać nawet do południa.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Petromiralles S.L.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA