REKLAMA
NA OSI

Gdy emocje już opadną...
Utworzona: 2017-08-11

Minęły dwa tygodnie od Master Truck’a.

REKLAMA
Trzeba oficjalnie przyznać, że 13. edycja była wyjątkowo burzliwa jednak goście, kierowcy i wystawcy dowiedli, że żadne niespodziewane zjawiska pogodowe są niestraszne. Organizatorzy dziękują wszystkim, że byli mimo lejących się z nieba na przemian wody i żaru!

Tegoroczny zlot był poniekąd wyjątkowy. Przez długi czas zanim transport się zmechanizował, rzeczywistość wyglądała zgoła inaczej. I udało się. Dzięki ekipie z Driving.pl po raz pierwszy w 13-letniej historii pojawiły się żywe konie. Jeśli jakimś cudem przegapiliście show powożenia (tuningowanymi) zaprzęgami, żałujcie. Niezapomniane wrażenia.

Reasumując: działo się jak zwykle wiele! Były koncerty, kaskaderskie pokazy na motocyklu, driftujące ciężarówki, driftujące i śpiewające kierowniczki, konkursy. Plus obowiązkowy punkt każdego Zlotu, czyli targi branżowe. Ponadto Polska Unia Transportu już po raz kolejny podczas Master Truck’a zorganizowała konferencję dla przewoźników. W tym roku jej temat brzmiał: Współpraca kierowcy i pracodawcy dla wspólnego zysku. Szanujmy się nawzajem – zajedziemy dalej. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Źródło: Na Osi
Do ulubionych NA OSI
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Easytrip


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA