REKLAMA

Targi dla profesjonalistów
Utworzona: 2017-08-11

16 Targi Części Zamiennych i Wyposażeni Warsztatów odbędą się w dniach 22-24 września na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

REKLAMA
Wzorem lat ubiegłych piątek będzie dniem prasowym, skierowanym do mediów i profesjonalistów. Tego dnia w namiotach ekspozycyjnych jest spokojniej, dlatego łatwiej o bezpośrednie rozmowy na stoiskach wystawców. Wielu z nich będzie miało ciekawe produkty, nowości, a nawet premiery. Warto śledzić mailingi, informacje na plazmach oraz Katalog Targowy, w których będą publikowane najciekawsze propozycje dla zwiedzających.

Wystawcy

Na Targach Inter Cars zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego i ciężarowego. W tym roku ekspozycja będzie podzielona na segmenty. Powstaną m.in. takie segmenty, jak: Szkolenia połączone z sieciami serwisowymi (na zewnątrz do dyspozycji odwiedzających będą stały także dwa pojazdy Show Car), Rynek ciężarowy wraz z Truck Show Car, Tuning, Koło i opony, Wyposażenie warsztatów, Body parts (elementy blacharskie), Akcesoria i środki smarne, Marki własne (w tym Intermeko-Laboratorium).

Strefa ciężka

Wydzielenie osobnej strefy ciężarowej podyktowane jest przede wszystkim wygodą właścicieli i pracowników firm oraz serwisów związanych z tym segmentem rynku. Dzięki temu w jednym miejscu znajdą oni stoiska tych wszystkich dostawców, którymi są zainteresowani, bez konieczności szukania ich wśród ogromu stoisk. W tej strefie znajdzie się także osobna część poświęcona ofercie części do pojazdów rolniczych oraz miejsce dla zrzeszonych w sieci Q-Service Truck.

Szkolenia

Jak co roku przygotowany zostanie bogaty program szkoleniowy oferowany przez dostawców Inter Cars w Centrum Konferencyjnym. Będzie to idealna okazja do skorzystania z bezpłatnych szkoleń technicznych proponowanych przez producentów części. Ponadto w namiocie ekspozycyjnym w segmencie Szkolenia klienci uzyskają dokładne informacje na temat szkoleń z oferty Inter Cars, jak również o programie Młode Kadry, a także konkursach Young Car Mechanic i Master Mechanik.

Źródło: Inter Cars
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Colian Logistic sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA