Polska aplikacja, dzięki której kupisz paliwo taniej niż w tradycyjnej sprzedaży
Utworzona: 2017-05-19

Podczas trwających w Warszawie XXIV Międzynarodowych Targów Stacja Paliw UNIMOT S.A. oficjalnie zaprezentował aplikację Tankuj24.

Uruchomienie aplikacji spółka UNIMOT, polski niezależny importer paliw, zapowiedziała jesienią ubiegłego roku, a podczas największych branżowych targów zaprezentowała ją szerokiej publiczności zgromadzonej w Hali Expo w Warszawie. Nowatorskim rozwiązaniem, a zarazem główną zaletą aplikacji, jest możliwość kupienia paliwa taniej niż w tradycyjnej sprzedaży na stacji paliw. Ale to nie jedyne korzyści, jakie Tankuj24 daje użytkownikom.

Zakup paliwa przez aplikację odbywa się w 3 prostych krokach. Kierowca wybiera z mapy stację paliw współpracującą z Tankuj24 i oferującą najkorzystniejszą cenę, następnie rezerwuje określoną ilość paliwa, płacąc za nią mobilnie. Ostatnim krokiem jest odwiedzenie stacji w ciągu 24 godzin od rezerwacji i zatankowanie auta.

Chcieliśmy stworzyć narzędzie, które będzie odpowiadać na potrzeby coraz bardziej świadomych konsumentów, którzy cenią nie tylko swoje pieniądze, ale także i czas, dlatego użytkownicy aplikacji będą mogli zarezerwować taką ilość paliwa, jakiej potrzebują i odebrać ją w momencie, który im odpowiada. Wszystko to oczywiście za cenę gwarantowaną przez Tankuj24, która zawsze będzie niższa niż ta, którą wskazuje pylon na stacji. To pierwszy taki projekt w Europie i jeden z pierwszych na świecie – podkreśla Robert Brzozowski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

Oprócz oszczędzania na każdym litrze paliwa, aplikacja umożliwia porównywanie cen na stacjach paliw, wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora, a także jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu. To udogodnienie zarówno dla firm, jak i indywidualnych kierowców, ponieważ gwarantuje szybką kontrolę kosztów paliwa i jego sprawne rozliczenie.

Aplikacja Tankuj24 to swego rodzaju nowoczesny program flotowy, w którym zamiast tradycyjnej karty flotowej występuje aplikacja mobilna. Naszą przewagą jest to, że mogą z niej skorzystać wszyscy kierowcy, a nie tylko firmy. Wystarczy też mieć jedno auto, aby otrzymać rabat na zakup paliwa – zaznacza prezes Brzozowski.

Na dzień startu aplikacja Tankuj24 współpracuje ze stacjami w kilku wybranych miastach Polski m.in. w: Częstochowie, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie, Łomży, Szczecinie i Trójmieście. Jednak z każdym dniem liczba stacji przyłączających się do projektu rośnie, a w planach UNIMOT jest pokrycie kluczowych regionów Polski do końca roku. Priorytetem jest pozyskiwanie stacji wzdłuż polskich autostrad, gdzie ceny paliw są najwyższe, w związku z czym Tankuj24 zapewniałoby największe oszczędności kierowcom.

Tankuj24 według UNIMOT ma potencjał międzynarodowy, a aspiracją firmy jest stworzenie anglojęzycznej aplikacji Refuel24, z której korzystać mogliby kierowcy w całej Europie.Źródło: UNIMOT
Do ulubionych