REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rabaty do 200 RUB na stacjach Gazpromneft w sieci DKV
Utworzona: 2017-05-15

Wraz z dołączeniem do sieci DKV 1200 stacji Gazprom przewoźnicy po raz pierwszy mogą liczyć na bardzo konkurencyjne ceny paliw na Wschodzie, ale w standardzie rozliczeń zachodnioeuropejskich.

Upusty sięgają najczęściej 200 RUB za każde 100 litrów zakupionego paliwa.

Dla posiadaczy DKV Card dostępne jest ponad 1200 stacji Gazpromneft w Rosji oraz 23 stacje Belarusneft na Białorusi. Przypomnijmy, że jest to efekt strategicznej współpracy, jaką pod koniec 2016 roku DKV Euro Service nawiązało z Gazpromneft-Corporate Sales - operatorem kart paliwowych i czwartym co do wielkości wydobywcą ropy naftowej w Rosji.

Nowością są ogłoszone z początkiem roku rabaty, które sięgają aktualnie do 200 rubli za każde zakupione 100 litrów paliwa na stacjach Gazpromneft. Stacje te oferują wysokiej jakości olej napędowy, dodatkowo przystosowany do niskich temperatur. Kierowcy mają tu też dostęp do benzyny klasy EURO 5 oraz profesjonalnego serwisu.

28 kluczowych stacji na bieżąco

Ceny paliw na włączonych do sieci DKV stacjach Gazpromneft można śledzić w specjalnym biuletynie DKV dostępnym online. Na potrzeby polskich klientów wybraliśmy 28 najpopularniejszych punktów w Rosji i na Białorusi, których oferta jest aktualizowana co tydzień. To specjalnie wyselekcjonowane stacje, które znajdują się przy autostradach oraz głównych szlakach komunikacyjnych na linii Polska-Rosja, a większość z nich czynna jest 24h na dobę.

Ponieważ największą popularnością cieszą się stacje w rejonie Smoleńska, DKV zaoferowało tu swoim klientom dodatkowo dwie stacje Neftika, położone przy trasie M1/E30, na których również obowiązują rabaty. Na przykład kierowca, który 5 maja b.r. podróżował na trasie Koroszczyn – Moskwa, mógł skorzystać ze stacji Neftika (331 km autostrady), na której litr diesla kosztował 37 RUB, czy też ze stacji Gazpromneft w Safonovie (291 km) w cenie 36.99 RUB. Co więcej, tankując do pełna, kierowca otrzymał na każdej ze stacji rabat w wysokości ok. 2000 rubli.

Ulotka z aktualizowanymi raz w tygodniu cenami i koordynatami stacji dostępna jest tutaj: link
Do ulubionych

Fotografie
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE