REKLAMA

12 mln zł na inwestycję w logistykę
Utworzona: 2017-04-21

Park logistyczny Kraków-Kokotów po raz kolejny zostanie rozbudowany.

Upper Finance pozyskał 12 mln zł w ramach 3-letnich obligacji na okaziciela dla spółki z Grupy Kapitałowej 7R Logistic. Jest to już kolejna emisja dla firmy wyspecjalizowanej w budowie i wynajmie nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce.

Pozyskane środki pozwolą na dalszą rozbudowę istniejącego od ponad roku parku logistycznego Kraków-Kokotów. Spółka zdecydowała się na ten krok widząc olbrzymi potencjał lokalizacji oraz zapotrzebowanie ze strony najemców na nowoczesną powierzchnie magazynową na terenie wschodniego Krakowa. Warto również zauważyć, iż na terenie parku logistycznego 7R Logistic wdrożył nowoczesny, niezawodny i bardzo wydajny system autoidentyfikacji towarów STAR amerykańskiej firmy Mojix Inc., co stanowi duży atut tego parku - wyjaśnia Iwona Załuska, partner w Grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Consulting.
Grupa prowadzi działalność na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową oraz wynajmem nowoczesnych obiektów logistyczno-magazynowych i centrów serwisowych. Firma specjalizuje się w projektach typu build-to-suit (BTS). Dzięki takiemu podejściu każda inwestycja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Projekty typu BTS zapewniają długoterminowy okres najmu oraz pełen wynajem oferowanej powierzchni. W ramach Grupy zostało wybudowane prawie 190 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Źródło: 7R Logistic
Do ulubionych