REKLAMA

Utrudnienia na drogach - aktualizacja
Utworzona: 2017-02-17

Doszło dziś do kilku wypadków, droga w niektórych miejscach jest zablokowana - aktualizacja.

Aktualizacja z godz. 19:30:

w województwie łódzkim na A2 między węzłami Wiskitki- Skierniewice, na 406,1 km doszło do wypadku. Zablokowany jest pas ruchu, utrudnienia mogą potrwać do godziny 21.

Na DK 16 w woj. warmińsko-mazurskim w miejscowości Ostróda doszło do wpadku. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Aktualizacja z godz. 16:45:

tvn24.pl informuje, że na DK 7, tuż za zjazdem z S8 na węźle Wolica, za Jankami pod Warszawą doszło do wypadku. Samochód przewożący butle z gazem zderzył się z osobowym nissanem na wiadukcie prowadzącym w kierunku Krakowa. Są duże utrudnienia. Przez ponad godzinę droga była całkowicie zablokowana, obecnie nieprzejezdne są dwa pasy ruchu.

Aktualizacja z godz. 15:45:

Awaria ciężarówki na S8, na wysokości węzła Szczodrów. Zablokowany lewy pas ruchu w stronę Wrocławia.

W Dęblinie na DK48 doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Na DK79 w miejscowości Wyszmontów, na trasie między Lipskiem a Sandomierzem doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i dwóch osobówek. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Aktualizacja z godz. 13:00:

Na DK75 za miejscowością Czchów, w kierunku Nowego Sącza doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Są duże utrudnienia w ruchu.

W miejscowości Buczyna, na DK12, na odcinku Żagań - Głogów bus zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Droga jest zablokowana.

Na DK77 na odcinku Sandomierz - Stalowa Wola samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, wprowadzono ruch wahadłowy.

kontakt24.pl na drodze krajowej S1 w okolicy Mierzęcic (woj. śląskie). Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Droga S1 jest całkowicie zablokowana i policja wytyczyła objazdy.

Pomorska.pl informuje, że w okolicach Nakła doszło do karambolu z udziałem siedmiu samochodów. Droga Powiatowa numer 1926c jest całkowicie zablokowana. Wytyczono objazdy, kierowcy jadący od strony Bydgoszczy mogą podróżować przez Ślesin a jadący od Nakła DK 10.

W miejscowości Bobrownickie Pole (powiat lipnowski), na drodze powiatowej numer 2712 zderzyło się dziewięć aut - siedem samochodów osobowych, jeden bus i karetka. Droga jest zablokowana.

Na Drodze Wojewódzkiej numer 544 w miejscowości Bartniczka (powiat brodnicki) również zdarzył się wypadek. Droga jest całkowicie zablokowana i nie ma możliwości zorganizowania objazdu dla samochodów ciężarowych. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10.
Do ulubionych