REKLAMA

Scania Highline dla Truck Service
Utworzona: 2017-02-17

Na początku lutego br. odbyło się przekazanie jednego z pierwszych w Polsce szwedzkich ciągników S730 nowej generacji.

Przekazany pojazd to największy i najmocniejszy model Scania nowej generacji, wyróżniony tytułem "Truck of the Year". Ciągnik posiada układ osi 6x2 i będzie wykorzystywany w transporcie chłodniczym, długodystansowym na terenie Szwecji i północnej Norwegii.

Ten pojazd imponuje pod każdym względem. Jest wyposażony w 730-konny silnik V8, ma najwyższą kabinę i płaską podłogę. Ponieważ właściciele firmy, bracia Krzysztof i Piotr Rummel sami realizują część transportów, ciągnik posiada najwyższy standard i gwarantuje znakomity komfort kierowcy. Panowie skorzystali z możliwości optymalnego dopasowania go do swoich potrzeb - komentuje Michał Maćkowiak, przedstawiciel handlowy Scania Piła.
Scania nowej generacji z kabiną S zapewnia dużą przestronność wnętrza i doskonałą widoczność drogi.

To już 14. pojazd Scania, który znajduje się w naszej flocie. Mamy dobre doświadczenia, jeśli chodzi o eksploatację samochodów tej marki, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup pojazdu nowej generacji w najwyższej kabinie. Zależy nam przede wszystkim na wygodzie pracy kierowcy. Nie bez znaczenia są także dobre wyniki spalania - komentuje Piotr Rummel, współwłaściciel firmy Truck Service.
Pojazd został nabyty z pięcioletnim, europejskim kontraktem serwisowo-naprawczym. Umowa obejmuje ponadto usługi finansowania oraz ubezpieczenia samochodu realizowane przez Scania Finance Sp. z o.o.

To nie pierwszy zakup dokonany przez przedstawicieli Truck Service w oddziale Scania w Pile. We wrześniu ubiegłego roku, właściciele firmy nabyli dwa samochody Scania: R580 i R730 obecnej generacji. Wydanie pojazdu Scania S730 nowej generacji odbyło się w nowej lokalizacji pilskiego serwisu Scania w Pile.

Źródło: Scania
Do ulubionych