REKLAMA
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Jeszcze możesz wziąć udział w VI edycji Olimpiady Logistycznej
Utworzona: 2017-01-11

Do 19 lutego trwa I etap corocznego konkursu organizowanego przez MWSLiT we Wrocławiu, który skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Ideą Olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka. Patronat medialny nad wydarzeniem objął między innymi etransport.pl.

Czekają atrakcyjne nagrody:

Pierwsze miejsce
Możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunku Logistyka oraz wyjazd z opiekunem na Międzynarodową Konferencję Logistyczną, która odbędzie się do roku czasu od ogłoszenia wyników Olimpiady.

Drugie miejsce
Możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez 2 semestry, tablet oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, 2 zeszyty naukowe).

Trzecie miejsce
Możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez 1 semestr wraz z zestawem gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, 2 zeszyty naukowe).

Szczegółowe informacje dostępne są w naszym kalendarium.Do ulubionych Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu