REKLAMA

Strategiczna współpraca
Utworzona: 2017-01-11

Sieć DKV zostaje rozszerzona o 1169 stacji paliw Gazprom Nieft w Rosji. Na klientów czeka wysokiej jakości i odporny na niskie temperatury olej napędowy w atrakcyjnych cenach.

Gazpromneft-Corporate Sales, operator kart paliwowych i czwarty co do wielkości wydobywca ropy naftowej w Rosji, oraz DKV EURO SERVICE, wiodący europejski operator kart paliwowo-usługowych jednoczą siły i nawiązują strategiczną współpracę.

„Firma posiada aktualnie największe portfolio klientów, korzystających z kart paliwowych na federalnej sieci dróg w Rosji. Biorąc pod uwagę 135 000 klientów i 2,5 miliona DKV CARD i urządzeń pokładowych firmy w obiegu, współpraca z nimi oferuje duży potencjał rynkowy” – mówi Dmitry Guzeev, dyrektor generalny w Gazpromneft-Corporate Sales.

W zamian klienci DKV zyskują dostęp do wysokiej jakości oleju napędowego w atrakcyjnej cenie.

„Rosja jest ważnym krajem docelowym i tranzytowymi dla naszych klientów” – podkreśla Michał Bałakier, dyrektor generalny w DKV EURO SERVICE Polska. „Cieszymy się, że w tak dobrej cenie możemy oferować naszym klientom paliwo koncernu Gazprom Nieft. Jest ono dodatkowo przystosowane do eksploatacji zimą. Firma ma doskonałą opinię, stąd bardzo nas cieszy możliwość współpracy z tak rzetelnym partnerem”.

Źródło: DKVDo ulubionych